KaWaGuChI
Поени од реакции
600

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Друже, ти ли беше пред едно месец-два на автобуска на партизанска после Вардар-Фленсбург утакмицата? :D

  Уште тогаш мислев дека беше ти, али заборавив да те прашам, сега после два месеца те видов по темиве :D
  KaWaGuChI
  KaWaGuChI
  Ако било на кај Хотел Карпош да,со тројца другари бев :D

  Јас не сум те забележал :(
  TheWhiteMamba
  TheWhiteMamba
  Јас тука одма позади тебе бев, ти падна нешто пред да влезеш во бус, така? :D
  KaWaGuChI
  KaWaGuChI
  Хахаха да ,имав македонско знаме стаено во такво фолија и ми падна пред да влезам,па некој ми викна и среќа го собрав :D
  H
  Фала, среќна и на тебе! Оваа година Господ да те дарува само со убави работи.
  H
  Фала за зеленкото!
  Не си пишувај сам на ѕид :pos: клик на види разговор или пиши кај мене на профил, оти вака нема да прочитам, па ќе испадне дека сам си се дружиш. :smir:
  Haha... Ај фала и ти што прифати :smir: Не за друго мислам дека видов од Аеродром дека си...
  H
  Фала за поканата. :smir: Јас сум ти прва пријателка на Кајги! :vozbud: :smir:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom