Каде може да најдам? (Општи прашања)

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
387
во стара чаршија кај споменикот на скендербег, ке идам да видам утре дали е затворена ама мислам дека не е
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Уште ли имаат попуст 50-60 посто,а цена на патики со тој попуст пак над 6000?? :D:D:D:D
 
Член од
10 февруари 2011
Мислења
894
Поени од реакции
398
Ме интересира каде можам да најдам трски за ловење риби по поволни цени и ако може некој да ми даде WEB SITE од некоја продавница каде се продаваат и колку пари се !! тоа би било по корисно ! :)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
Каде може да најдам наочари како на сликата подолу? Проверив на доста места никаде немаат наочари со плави стакла. Или можеби знаете некаде каде што прават вакво нешто по нарачка?

 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Ми треба скара на ќумур, ама од оние постарине модели (на подолги ногарки, со капак). Неможам да најдам никаде низ градов (освен во Хубо Маркет, ама цената ми беше некако пренабилдана :) ) Можеби некој од вас знае каде можам да најдам :D
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Ми треба скара на ќумур, ама од оние постарине модели (на подолги ногарки, со капак). Неможам да најдам никаде низ градов (освен во Хубо Маркет, ама цената ми беше некако пренабилдана :) ) Можеби некој од вас знае каде можам да најдам :D
Тие се понови скари :) Американ веј оф лајф :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
кај можам да најдам балони со хелиум , ама не од оние детскине што ги продаваат у парк него обичен балон ми треба за декорација малце у двор за роденден :) и што пари
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
356
Поени од реакции
18
Каде може да најдам наочари како на сликата подолу? Проверив на доста места никаде немаат наочари со плави стакла. Или можеби знаете некаде каде што прават вакво нешто по нарачка?

Имаше некој модел во диоптра во гтц, мислам полис беа.
--- надополнето: Aug 22, 2011 2:17 PM ---
Каде можам да најдам нешто вакво кај нас, по поповолна цена?

 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Да прашам кој автобус иде накај ул.Скупи т.е накај Палас (сервисот на Тојота)?
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.207
Имаше некој модел во диоптра во гтц, мислам полис беа.
--- надополнето: Aug 22, 2011 2:17 PM ---
Каде можам да најдам нешто вакво кај нас, по поповолна цена?

[/quote

има во Меркур и во Електроелемент...ама поволна цена не очекувај...Dremel e DREMEL...и сегде е скап во споредба со кинеските еквиваленти]
 

Opsessive fangirl

Безнадежен интелектуалец.
Член од
14 декември 2009
Мислења
291
Поени од реакции
137
Дали некој знае каде се продава квалитетна свила ?
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522


ми теба ваков продолжен кабел за слушалици... некоја идеа каде би можело да има??? по можност бананата ( пинот ) да е со 4 дела не како на сликата со 3.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom