Идеална жена за 6 800 долари

Статус
Затворена за нови мислења.

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Абе секс со ровоти ти е исто ко да си го пикнал во Правосмукалка и да ти го влече само, нема емоции нема потење задоволување и слично едноставно како за девојкиве вибраторите шо се направени
Јас доколку би имал пари би ја купил "женава" али ви си се оженим со реална жена и роботов би ја користел да и помогне на нормаланава жена во кујната за да не и биде напорно на жена ми туку да ти го олесни секојдневниот живот :toe:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Ако напраат некоја да се распраа со мене,одма ке ја зеам.:pos2:
А ваква...од вакви ми се поврака.:nesum:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ова звучи како добра реклама на MasterCard...
Женски робот..6 800 долари
Литар полусинтетичко масло10/40...6 долари
Комплет алкални батерии2.500mah...5 долари
Секс со вистинска жена..непроценливо...
За се друго тука е MasterCard...
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
167
Во однос на темава,роботов е создадена од фантазијата за идеална жена.Ќе имате лепотица до себе со големи гради,ќе готви,пере,чисти и нема да ви зборува она што нема да сакате да го слушнете.Ниту ќе ве кара зошто цел ден дремете пред тв.ниту оти ќе пиете по цел ноќ со другарите,ниту ќе се распрашува дали ја изневерувате,ќе бидете Бог за неа,што уште сакате:) комплицирани мажи.
Жена која ќе ме сака, а робото ако ме сака, тоа знали веќе не е робот туку интелегентно суштество а ако е така тогаш само ќе се побуни да биде продавано за пари. Значи врти сучи ако мразите мажи реални реженија не ви се д ани направите роботи туку или да одите во манастир или да смените сексуална ориентација.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.560
Жена која ќе ме сака, а робото ако ме сака, тоа знали веќе не е робот туку интелегентно суштество а ако е така тогаш само ќе се побуни да биде продавано за пари. Значи врти сучи ако мразите мажи реални реженија не ви се д ани направите роботи туку или да одите во манастир или да смените сексуална ориентација.


Јас колку што знам,љубовта се покажува а не се кажува.Во овој случај роботкава ќе ви покаже и повеќе љубов одколку што треба:wink:Вистинска жена ќе ве удри со сукалото по глава некој ден ако и се понашате како гостин дома:).Значи златен,незнам по што заклучи дека мразам мажи,баш напротив ги обожавам.Ако мразиме мажи не би се труделе да им измислиме робот кој ќе им ги задоволува потребите,туку напротив спротивното бидејќи нали ги мразиме.
Да не ме сватиш погрешно,не сум за ваков робот:wink:Јас сум за вистинско суштество,но ако на некој неможе никој жив да му погоди ова би било одлично решение.
 

E_L_E_N_A

Битола,мој роден крај
Член од
27 декември 2007
Мислења
479
Поени од реакции
16
Naprotiv, mnogu e zamislivo i se raboti za rasprostraneta pojava koja se povekjke kje se shiri. Istava e diskutirana koga se sozdade kajgana.

Imeno, se' pochna so pojavata na robot vo vid na zhena (pretezhno za seks) koj ima epten slichna "kozha" kako nashata, ja menuva temperaturata spored vozbudata, nema zhici (da go popravam toj pogore), zboruva -- navistina deluva kako chovechko sushtestvo. Se sekjavam davaa emisija za ova na TV, eden pisatel si kupil kukla i razvi "vrska", ne sakashe da chue za vistinski zheni. Ona shto mi ostavi vpechatok beshe tvrdenjeto deka robotot-android e veren i nikogash nema da te izneveri ili ostavi.

Ne e nikako dobar vakviot kraen vid na otugjuvanje, no ako nema soodvetni zheni, tehnikata popolnuva socijalni dupki...
Леле... а бе шо му е на луѓето??? .... ц ц ц ц
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Знам што е работата...да да ...овие жениве сега се чуствуваат загрозено, се испоплашија од ваквиве коментари небарем ќе бидат истребени затоа што се појави поусовршено нешто од нив :)....

Е добро де....Ќе ви направиме еден дилдо што зборува , пере ,пегла, ги зема децата од градинка....се надевам ќе бидете и вие среќни:nesum:

Едит :И сигурно ќе бидат поефтини....затоа што такви мажи се наоѓаат.Ама така опишани жени малку потешко
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Абе секс со ровоти ти е исто ко да си го пикнал во Правосмукалка и да ти го влече само, нема емоции нема потење задоволување и слично едноставно како за девојкиве вибраторите шо се направени
Јас доколку би имал пари би ја купил "женава" али ви си се оженим со реална жена и роботов би ја користел да и помогне на нормаланава жена во кујната за да не и биде напорно на жена ми туку да ти го олесни секојдневниот живот :toe:
Баш така што викаш ама јас имам поубаво објаснување за примерот што го даде со правосмукалката. Замисли како у штеќер да го ставаш зошто ако избие спој од него ојде долниот, а ојде и ти. Ова роботкава може да ја купат оние што ги постуваме во HI5 срања оние мрсните со многу "секси" фаци ХАХА. Инаку јас сум против вакво нешто.
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Знам што е работата...да да ...овие жениве сега се чуствуваат загрозено, се испоплашија од ваквиве коментари небарем ќе бидат истребени затоа што се појави поусовршено нешто од нив :)....
Не постои нешто посовршено од жената, никогаш немало и никогаш ќе нема и ниту еден робот без разлика на тоа колку наликува на оргиналот, секогаш ќе биде само копија.

Човекот, нажалост, никако да свати дека не може да се натпреварува со природата.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Знам што е работата...да да ...овие жениве сега се чуствуваат загрозено, се испоплашија од ваквиве коментари небарем ќе бидат истребени затоа што се појави поусовршено нешто од нив :)....
Сега треба уште вие да сфатите дека одамна бевте заменети, и тоа од природни работи ко краставици, zuccini, морковчиња, па дури и прстиња.:)
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
Човекот, нажалост, никако да свати дека не може да се натпреварува со природата.
Може да се натпреварува .....Да не беше тој натпревар, немаше да има напредок во науката.

Сега треба уште вие да сфатите дека одамна бевте заменети, и тоа од природни работи ко краставици, zuccini, морковчиња, па дури и прстиња.:)
гледаш....и покрај тоа што може да има соодветна замена за нас...ние сепак не се буниме., Не постои жена што не се побуни против овие роботи (на некој начин)

[Едитирано од модератор]: Користи ја опцијата измени.
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Може да се натпреварува .....Да не беше тој натпревар, немаше да има напредок во науката.
За да стигнеме таму каде што сме денес ... да се праваат лити копии од оргиналот.:retard:
Ноуп ... грешка ... да се направи совршеното „суштество“ кое ем ќе нема емоции, ем ќе биде фантастична играчка во кревет.
Брилијантно!
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Сега треба уште вие да сфатите дека одамна бевте заменети, и тоа од природни работи ко краставици, zuccini, морковчиња, па дури и прстиња.:)
тужно...без емоции :)
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Па жениве имаат зошто да се секираат во врска со овие роботи. Имено жената робот ке работи на оперативниот систем Виста, па заради тоа ке е тотално идентична со една вистинска жена - Нашминкана целата за да те намами и после пиеш блускринови ко луд!
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Shit..и после се прашувате како изумреле диносаурусите....биле заменети...технолошки вишок...
Малце се силиконите,ботуксот,липосукцијата..па сега ни требаат и роботи...супер....I'm robot...во порнографско издание....
Влегуваш дома и викаш Hi,honey i'm home... а во прeсрет ти излегува ова..

Постар модел, сервисиран во Полска...произведен за Западен Балкан...
Не бе фала...ова е за асоцијални типови...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom