Идеална жена за 6 800 долари

Статус
Затворена за нови мислења.

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
167
Јас колку што знам,љубовта се покажува а не се кажува.Во овој случај роботкава ќе ви покаже и повеќе љубов одколку што треба:wink:Вистинска жена ќе ве удри со сукалото по глава некој ден ако и се понашате како гостин дома:).Значи златен,незнам по што заклучи дека мразам мажи,баш напротив ги обожавам.Ако мразиме мажи не би се труделе да им измислиме робот кој ќе им ги задоволува потребите,туку напротив спротивното бидејќи нали ги мразиме.
Да не ме сватиш погрешно,не сум за ваков робот:wink:Јас сум за вистинско суштество,но ако на некој неможе никој жив да му погоди ова би било одлично решение.
Е точно поради тоа што еден робот вака неможе да ми одговори не ни може да се рамни зо жена.
Инаку што се однесува до мене, ако нека има вакви роботи па некои да си ги земаат за жени, за мене тоа значи дека за мене ќе има повеќе вистински жени.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Самата помисла дека ќе бутам у жици и такви ствари, не ми е пријатна :pos:

Ако иам пари би ја земал да ми чисти по дома, после ќе ја гасам :pos:

Така да ... :pipi:
А бе да не паднеш во искушение кога ќе ти чисти онака натртена:vozbud::pos:
 
Член од
1 јуни 2007
Мислења
404
Поени од реакции
2
Кога не е за во кревет ништо....
Џабе и цицки шо ќе кажам колкави и какви очи и долги нозе и така натаму.....

И шо...ќе ја гледам......
Е...она интересното.....ако не е за носење во кревет тогаш има ли воопшто женски полов орган???? Мислам зошто на роботот би му требало такво нешто???:vozbud:
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.292
Поени од реакции
18.024
Хмм секс со девојка од соништата и смрт со електрификација заради спајање жички и тоа баш за време на оргазам. Прекрасно.
Додуша кога ќе ми текне дека таа од Германија го исекла сопругот на парчиња и го фрлила во канализација ова и не ми е толку трагиќно.

Други позитивности

-немаш баба (т.е тешта)
-нема ПМС
-идеални физички предиспозиции
-збогум суша
-обезбедно домаќинство
-редуциран домашен стрес
-контрацепција 100%
-сексуално преносливи болести 0%
-нема адвокати
-драстично помали трошоци за одржување
-слобода

Негативности

-нема душа
-нема пород
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
611
Поени од реакции
8
Абе какви роботи бе!:kesa:

Од вкупната популација во светот 51% се жени, а 49% се мажи. Од 6 милијарди направете си математика колку повеќе жени има, а да не збориме што насекаде во светот се раѓаат повеќе девојчиња! Не совршена жена, ќе треба да се направи совршен маж!!!

п.с.
Сигурно овој научников е некој гад, и ниедна жена не го сакала, и морал да плаќа за да д*пи. Сигурно кога собрал колку пари потрошил на проститутки, и колку пари ќе му требаат за еден андроид, се одлучил за “помалото зло“.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.560
Е точно поради тоа што еден робот вака неможе да ми одговори не ни може да се рамни зо жена.
Инаку што се однесува до мене, ако нека има вакви роботи па некои да си ги земаат за жени, за мене тоа значи дека за мене ќе има повеќе вистински жени.

Па многу мажи несакаат вака да им одговори жена,затоа имаат комбинација робот.
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Абе какви роботи бе!:kesa:

Од вкупната популација во светот 51% се жени, а 49% се мажи. Од 6 милијарди направете си математика колку повеќе жени има, а да не збориме што насекаде во светот се раѓаат повеќе девојчиња! Не совршена жена, ќе треба да се направи совршен маж!!!

п.с.
Сигурно овој научников е некој гад, и ниедна жена не го сакала, и морал да плаќа за да д*пи. Сигурно кога собрал колку пари потрошил на проститутки, и колку пари ќе му требаат за еден андроид, се одлучил за “помалото зло“.
:pos2::pos2::pos2:изгледа то ќе да е,исфрустриран некој,па го измислил овај роботот.Покрај то,никогаш нема да ви речи вас(на машките) леле ама си лош во кревет:pos2::pos2:
 

Mainframe

Mr.Goodkat
Член од
14 јануари 2008
Мислења
336
Поени од реакции
30
Ајде да се направи и едно убоо роботче вака надарено у тоа меѓунозјето шо пере,готви,пегла, зима деца од школо,оде на пазар па и да почнеме да си правиме роботски фамилии, и додека да видиш роботиве ќе не одгледуваат на дрвја и ќе не чуват како извор на енергија. Кај отиде светов беее... :toe: Златна десанка имаш бе, шо ќе ти ова :drk:
 

Necrophilia

GSM Модератор
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
jeee ако ја усовршат за помалку од 10 години - ќе си направам харем :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom