Заврши летниот распуст!

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Брзо бааги помина,веројатно оти дома не се свртив освен августот.
Од една страна ми е криво и ми е мака пак да се влечкам на сколија,па обврски пак,па се...инаку за останатиот дел не,секогаш забавниот дел бил фаца. :pipi:

Селанофилите рок!! :pipi: :vozbud:
Се согласувам, особено за болдираното...Какви мајтапи паѓаат со нив... не знам ... да се трескам од клупа од смеа ... И не само со нив, воопшто, луд клас сме, само глупости и белји .. За то ми се оди на школо, инаку, распустот можи да потрае БАРЕМ уште 2 недели ... Лудница беше, најдобро лето EVER!
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Ехх, многу брзо помина распустов дефинитивно... Од една страна ми е забавно идењето у школо пошто не с еубивам од учење, само станувањето рано ме убива. Од друга страна ми е шубе пошто имам матура пред мене... Тапа... У секој случај убаво лето си имав:)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Оооо да ти се сневиди како вчера да беше кога се расправав со физика 5 да ми стави....
Ај барем ќе се смеам по цел ден ако ништо друго:vozbud:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Ееее заврши за жал :( .Најубав распуст до сега !!! Ама сеа шо мора мора...школо...а и кога ќе рамислам подобро..и во школо е интересно..сепак , средно , најубави години..:)
 

Diabolical !llusion

Магец
Член од
3 август 2006
Мислења
2.238
Поени од реакции
22
Еј што убаво така...кога доаѓа септември добивам желба да се вратам во средно, убави беа тие денови.
А сега кога доаѓа септември јас скренувам од учење, ме полуде факултетов.
Уживајте во овие денови откако ќе завршите ништо нема да биде исто.:smir:
same here..иако ова ќе е прв пат јас на 1ви септември да не седнам во школска клупа..
бев пред некој ден до гимназијата,се видов со некои професорки,дефинитивно ќе ми недостигаат..ќе ги посетувам барем првиот месец додека уште сум во градов..
леле кога ќе ми текне дека никогаш нема да стапнам во тоа школо на ист начин како до пред неколку месеци..косата ми се ежи! лета времево,сакам да се врати средно!!!!!!
 

mUv@ ThE DoGg

oLd ScHoOl PerSoN
Член од
29 септември 2005
Мислења
363
Поени од реакции
5
јас па одвај чекам, да почнам со училиште немојте да ме напаѓате си имам свои причини, не дека многу сакам да учам, ама во секој случај одвај чекам да дојде првиот училишен ден
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
665
Поени од реакции
2
Definitivno si pominav mnogu ubavo raspustot go iskoristiv racionalno iako mi pomina mnogu brzo sepak beese super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Ех, да сум на ваше место. Уживајте додека можете, после ќе го барате школото, другарите, професорите! Смешки, зафрканции, лудории, абе милина, уживанција.


И што ако сум слободен до Октомври? Ми се оди во гимназија да се видам со старото друштво, да си ја видам најубавата класна:pipi:, мојата училница...


Само уште месец дена и преминувам на ''темната страна''(ФАКУЛТЕТ). Ексик!!!
А уствари кој го измисли факултетот?!?!?!:nerv:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
еее ако де заврши...што е добро завршува брзо..
распустов си го поминав одлично, зафрканции со другарите, плажа, кампување...ехее

инаку ич не ми е криво што почнуваме нашкола...и учебната година ке летне безо, со зафрканции смеење...

ајдееееее многу се излигавив у пм...
поздрав
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Колку само сакам да ми се вратат средношколсите денови, би сакала да имам бар уште четири 1 Септември, да се видам после долго време со сите, да ги изнагушкам..... Ме фаќа носталгија

Инаку, школскава година нека ви биде лесна на сите, а јас си имам уште еден месец.
Далеку е Октомври.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
ај бе јако е у школо ќе паѓат дупедлаци
стварно е јако ама да нема писмени и испрашувања и неоправдани и некои професори ептен ќе е на ред
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
јас па одвај чекам, да почнам со училиште немојте да ме напаѓате си имам свои причини, не дека многу сакам да учам, ама во секој случај одвај чекам да дојде првиот училишен ден
прваче ќе бидеш :pos:
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Ич не сум растревожена поради фактот "Крај на Летен Распуст". Баш ми е сеедно. Имав феноменално летце, ама по малу ме копка школото :) Едина ствар поради која би жалела е спиењето :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom