Заврши летниот распуст!

moskva_bojan

Kirk Hammett
Член од
28 јануари 2007
Мислења
470
Поени од реакции
3
Lugje zavrsi letniot raspust!!!:nerv: Uste dva denau nazad u prokletoto skolo! Pa aj kazete kako si pominavte za ovoj raspust,dali se odmorivte i dali poleka se spremate za novata skolska godina?!
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.488
Поени од реакции
5.965
Ми помина многу брзо како и секогаш, ден без обврски, шетање, уживање, одмарање.
Нема што посебно да се спремам за школо, годинава ми е последна во средношколските клупи и верувам ќе биде незаборавна.
На сите им посакувам успешна школска година и многу дружење и забава. :)
 

ANDZI

Fashion is my opsession
Член од
5 февруари 2007
Мислења
833
Поени од реакции
6
Најубав распуст до сега...Прекрасно си го поминав,шетање,нови познанства,топ.А сега школо,леле нејќам ни да мислам ептен брзо поминаа 3 месеци.:(
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Леле летен распуст...одамна беше тоа :pos:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
леле како ми летна распустов..3 месеци ко 3 недели..најубавиот распуст до сеа..многу журкање,зафрканции,прекрасниот одмор со моите другарки во охрид..мноогу непроспиени ноќи,муабети до 7 саат сабајле,журкање до зори..и се тоа сеа треба да го заменам со проклетиот аушвиц..ај ваљда ќе биде забавно во смена со 4та,единствениот проблем се професорите иначе ќе имаше журкање и во школо..ај со среќа нека ни е,ќе и треба..:pipi:
 

СтрумичанецО

infinite harmonies...
Член од
21 март 2006
Мислења
506
Поени од реакции
46
па не би рекол пак назад у проклетото школо пошто прилично ми здосади август , деновите ми станаа страшна рутина , стани јади одмори излези пукај фудбал до вечер туширај се оди на кафе јади легни и па поново , онака ненормално си ја истуркав трета година сега четврта осеќам ќе биде најкул година во гимназијата па матурска и сличен шит
иначе се немам спремано сеуште , книги неам најдено , со ташната од кога се вратив од втори мај раскинав и ја немам видено и така.
school , here i come !! :)
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Да, и мене ми помина многу брзо ама дефинитивно ова беше најнајнајубото лето досега, иако за мене уште 1 месец ќе трае. :hihihi:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Е заврши де! Ама мене не ме интересира! Важно убаво си го поминав распустов, и многу ми е гајле ако почнува школо ... единствено се нервирам шо ќе станувам сабајле :)
 
N

NaSTy`G|rL

Гостин
Летото помина многу брзо, иако не ми беше толку интересно како и лани. Ама не ми се оде на школооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
238
У главно добро ми помина распустов али ич не ми се иде у школо :violent1: :ija: :nerv:
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
гледајте на светлата страна... глупирање низ школото со другари :P
а летниот распуст го поминав многу убаво, да не речам јако :D
имаше од се по малку, ама помина. најважно од се, ни еден ден не ми беше ист како друг, најмногу шо мразам е рутина
оваа трета година во гимназијата(уствари економско) од секогаш сум ја чекал, посебно екскурзијата која ме чека во мај :D па така да ако се потрудиш, во школото можеш да си поминеш поинтересно од летниот распуст...
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Како не можам да вратам 4 години назад пак да си одам во школо. Немојте да жалите што летниот распуст завршил,радувајтесе дека пак лудории во школо ќе имате... тоа се времиња кои остануваат цел живот,најубавиот период е во средно училиште.....

Правете се што ќе ви текне,немојте да си кажете не чини ова не чини она во школо се чини и се треба да се проба:)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
За кого како е завршен:pos: ја имам уште еден месец летен распуст...циганско лето ќе си живееам
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Брзо бааги помина,веројатно оти дома не се свртив освен августот.
Од една страна ми е криво и ми е мака пак да се влечкам на сколија,па обврски пак,па се...инаку за останатиот дел не,секогаш забавниот дел бил фаца. :pipi:

Селанофилите рок!! :pipi: :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom