Женска мастурбација

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Имам една сеуште недоволно откриена мистерија наречена ЖЕНСКА МАСТУРБАЦИЈА. Ќе бидете ли добри да ми објасните нешто повеќе. Имам визија во главата, ама сакам нешто конкретно да имам. :)

Фала
Јас не мастурбирам... :pipi:
 
Член од
1 мај 2008
Мислења
300
Поени од реакции
8
тражев ваква тема али не најдов, па ке го поставам моете прашање тука .
дали припадничките на понежниот пол уживаат кога
партнерот им го лижи мегуножјето ?
сеа некој ако се нафака да ми кажи шо и како , не сакам да ми вели дека како и машките така и женските .
сакам детални одговори и некои техники во кои жените уживаат, и како може полесно до оргазам ?

фала чао :smir:
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
тражев ваква тема али не најдов, па ке го поставам моете прашање тука .
дали припадничките на понежниот пол уживаат кога
партнерот им го лижи мегуножјето ?

сеа некој ако се нафака да ми кажи шо и како , не сакам да ми вели дека како и машките така и женските .
сакам детални одговори и некои техники во кои жените уживаат, и како може полесно до оргазам ?

фала чао :smir:
za ova i ja sum mnogu mnogu radoznal :)
 

Novinarot

LAST MAN STANDING
Член од
21 април 2010
Мислења
13
Поени од реакции
2
Ne bi se mesal vo zenskata mastrubacija, ali ako imas partner ne e loso da porabotite na sexot, mastrubacijata e momentalna rabota, dobriot sex dolgo se pamti. Nemoze rakata ili prstite, ona sto moze K**ot na Partnerot
 
Член од
20 март 2009
Мислења
20
Поени од реакции
1
imam 15 godini i ponekogas mi doaga nagon da masturbiram i po 3 pati na den, i dodeka go pravam toa mi e mnogu ubavo ama posle toa koga ke zavrsam nekako me faka griza na sovest za toa dali e normano sto go pravam, dali sum normalna itn. kazete mi dali 3 pati e preterizam i sto e pricinata zosto imam tolkav nagon ne sekoj den ama sepak go pravam toa najcesto za vikend vaginata ne ja iritiram zatoa sto postojano gi liznuvam prstite za da lizga
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.723
Поени од реакции
9.836
imam 15 godini i ponekogas mi doaga nagon da masturbiram i po 3 pati na den, i dodeka go pravam toa mi e mnogu ubavo ama posle toa koga ke zavrsam nekako me faka griza na sovest za toa dali e normano sto go pravam, dali sum normalna itn. kazete mi dali 3 pati e preterizam i sto e pricinata zosto imam tolkav nagon ne sekoj den ama sepak go pravam toa najcesto za vikend vaginata ne ja iritiram zatoa sto postojano gi liznuvam prstite za da lizga
:гик:

Ја мислам време ти е за сексање..три пати мастурбација + многу убаво ти е ..значи ride girl ..ride
 

TheTrooper

Психијатриски случај
Член од
27 април 2009
Мислења
6.823
Поени од реакции
6.346
imam 15 godini i ponekogas mi doaga nagon da masturbiram i po 3 pati na den, i dodeka go pravam toa mi e mnogu ubavo ama posle toa koga ke zavrsam nekako me faka griza na sovest za toa dali e normano sto go pravam, dali sum normalna itn. kazete mi dali 3 pati e preterizam i sto e pricinata zosto imam tolkav nagon ne sekoj den ama sepak go pravam toa najcesto za vikend vaginata ne ja iritiram zatoa sto postojano gi liznuvam prstite za da lizga
Зашто грижа на совест бе ?
Терај си даље те бопи уво........али ипак најбоље ти е да си најдеш некој асално да се исфукате :D
 
Член од
16 декември 2011
Мислења
79
Поени од реакции
54
imam 15 godini i ponekogas mi doaga nagon da masturbiram i po 3 pati na den, i dodeka go pravam toa mi e mnogu ubavo ama posle toa koga ke zavrsam nekako me faka griza na sovest za toa dali e normano sto go pravam, dali sum normalna itn. kazete mi dali 3 pati e preterizam i sto e pricinata zosto imam tolkav nagon ne sekoj den ama sepak go pravam toa najcesto za vikend vaginata ne ja iritiram zatoa sto postojano gi liznuvam prstite za da lizga
Познато е дека совеста е аларм кој се активира секогаш кога сакаш нешто погрешно да направиш. А ти, зошто би имала грижа на совест, ако тоа што го правиш е исправно ?
 
Член од
2 декември 2010
Мислења
93
Поени од реакции
28
Познато е дека совеста е аларм кој се активира секогаш кога сакаш нешто погрешно да направиш. А ти, зошто би имала грижа на совест, ако тоа што го правиш е исправно ?
Погрешно го прави ??????? :cautious: o_O
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
imam 15 godini i ponekogas mi doaga nagon da masturbiram i po 3 pati na den, i dodeka go pravam toa mi e mnogu ubavo ama posle toa koga ke zavrsam nekako me faka griza na sovest za toa dali e normano sto go pravam, dali sum normalna itn. kazete mi dali 3 pati e preterizam i sto e pricinata zosto imam tolkav nagon ne sekoj den ama sepak go pravam toa najcesto za vikend vaginata ne ja iritiram zatoa sto postojano gi liznuvam prstite za da lizga
They see me trollin' , they hatin ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom