Женска мастурбација

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
А шо, ти не го сметаш прстот за предмет во такви случаи? :)))

Нема потреба да иде на доктор. Ако се скинала, нека и е со среќа. Ако е повредена, со три капки крв од слузокожа, досеа веќе ќе и е заздравено :)
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
ve molam dadete mi odgovor posle ke iskoceme u grad i ne znam sto da i kazam za da ja smiram denes cel den bese potresena na uciliste i mi rece deka cel den ja pecela vaginata strav i e da se istusira da ne si naprai nekoja infekcija ne znam stoa da i kazam ve molam pomognete mi:nesum:
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
Поголема инфекција ќе си напраиш ако не се истушираш... овај, ако не се истушира она, де. Нема гајле од антибактериски сапун, и нема гајле од таква повреда.

The gadget is still on!
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
dobro no ako se skinala ne znaci deka pri prviot odnos ke nema da i potece krv neli:? nejze i e toa premnogu vazno taa ima 18 godini a se uste se cuva i veli ako ja surediv rabottta alal da mi e ima decko sto odi 3 meseci so nea a toj znae deka e nevina kako ke mu objasni ako toj pomisli deka go lazela celo vreme :S:SS :toe::toe::toe:
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
ve molam dadete mi odgovor posle ke iskoceme u grad i ne znam sto da i kazam za da ja smiram denes cel den bese potresena na uciliste i mi rece deka cel den ja pecela vaginata strav i e da se istusira da ne si naprai nekoja infekcija ne znam stoa da i kazam ve molam pomognete mi:nesum:
Ништо не и е.
Нека избегнува физичка активност неколку дена, нека мирува и ќе и помине. И нека не се самозадоволува некое време, нека се бања со гел за интимна нега, и ќе и помине.
Ако продолжи и понатаму, нека оди на гинеколог.

За која возраст се работи?
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ништо не и е.
Нека избегнува физичка активност неколку дена, нека мирува и ќе и помине. И нека не се самозадоволува некое време, нека се бања со гел за интимна нега, и ќе и помине.
Ако продолжи и понатаму, нека оди на гинеколог.

За која возраст се работи?
Verojatno treto oddelenie!

Најдобар лек, а и за дезинфекција, Убиец нека си се намачка на дундата со медицински алкохол, а ако го нема, нека стави ракија. И нмеа гајле, ако не и зарасне, барем ќе ја дезинфицира!

Убиец, а бе, шо ти текна да си пикаш ствари у шундето??

Или нам најде Гламстик финти да ни продаваш?
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
dobro no ako se skinala ne znaci deka pri prviot odnos ke nema da i potece krv neli:? nejze i e toa premnogu vazno taa ima 18 godini a se uste se cuva i veli ako ja surediv rabottta alal da mi e ima decko sto odi 3 meseci so nea a toj znae deka e nevina kako ke mu objasni ako toj pomisli deka go lazela celo vreme :S:SS :toe::toe::toe:
А зашо да се мачи да му објаснува лажги, кога може да му каже вистина? Или, еве ти варијанти:

1. Имам еластичен химен, така ми рекоа на гинеколог
2. Несакајќи се скина, возејќи точак

Имала дечко, тој и барал, оваа се праела дека се чува, а и се сакало и неа? Или јас не сфаќам, или нешто се пореметени вредностите во светов.

Едит: многу контрадикторности. Според твојава приказна, ти не и си дечко, она си има дечко, ама ти и си најдобар другар. Попотресен си за сторијава од неа. Тука, или ти имаш потајни потреби од неа, па на овој начин сакаш да и се приближиш (јас да сум на твое место во овој случај ич не му се замарам за случкава), или ти си таа. Просто ко пасуљ.
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
Verojatno treto oddelenie!


Или нам најде Гламстик финти да ни продаваш?
Не бе што ти е, во трето одделение денес секс имаат... Може прво :)

Ова прашање е најчесто поставувано на Гламстик. Може типката и таму да провери, експерти ја разглабале догмата "Дали сум скината".
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Мислам, еееј, а бе, или се токмаци или се токмаци, трето нема!
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
Aurora borealis ne znam zosto nikoj ne mi veruva prasav samo za sovet veruvam deka i na vas nekoj da vi se poveri za takva rabota ke sakate da mu pomognete nekako inaku vi rekov devojkata ima 18 godini ne vi prodavam nikakvi finti i ti blagodaram za sovetite no jas ne ve sfakam sto znaci spored vas zborot skinuvanje misalam na site ne samo na aurora dali znaci deka ja izgubila nevinosta ili e mozno se uste da ja ima:?

Garfield a tebe ti blagodaram sto taka mislis bidejki nie maskite ne e problem neli i da mastubirame kaj nas kakva nevinost koj gleda toa a zaprasaj se ti da bese na nejzinoto mesto kako ke ti bese:?
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Aurora borealis ne znam zosto nikoj ne mi veruva prasav samo za sovet veruvam deka i na vas nekoj da vi se poveri za takva rabota ke sakate da mu pomognete nekako inaku vi rekov devojkata ima 18 godini ne vi prodavam nikakvi finti i ti blagodaram za sovetite no jas ne ve sfakam sto znaci spored vas zborot skinuvanje misalam na site ne samo na aurora dali znaci deka ja izgubila nevinosta ili e mozno se uste da ja ima:?

Garfield a tebe ti blagodaram sto taka mislis bidejki nie maskite ne e problem neli i da mastubirame kaj nas kakva nevinost koj gleda toa a zaprasaj se ti da bese na nejzinoto mesto kako ke ti bese:?
Е добро де шо...и така на секое кинење не тече крв....така да може комотно да му одглуми болки и тешко и мачно влегување се со цел да му ја задоволи психата н дечкото! :smir:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
znam skinana znaci deka celosno ja izgubila nevinosta a ne deka se potskinala :nesum:

posle sevo ova sfativ vie sakate da kazete deka taaa se skinala mislam veke e skapana? odnosno si go skinala himenot:? a toa znaci deka pri prviot seks nema da i potece bidejki i e skinat himenot? i toa znaci deka decko ke misli deka toa ne i prv pat? taka?
 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.914
Поени од реакции
1.424
znam skinana znaci deka celosno ja izgubila nevinosta a ne deka se potskinala :nesum:

posle sevo ova sfativ vie sakate da kazete deka taaa se skinala mislam veke e skapana? odnosno si go skinala himenot:? a toa znaci deka pri prviot seks nema da i potece bidejki i e skinat himenot? i toa znaci deka decko ke misli deka toa ne i prv pat? taka?
Убиец, ти ич мука да си немаш, исто и таа. Да беше до толку страшно скинувањето до сега немаше да го има човештвото во волкав број.
Скинувањето не е убиство или сл па да се вади човек од памет до толку.
Не знам што направила конкретно и каква и е повредата, тоа ти знаеш најдобро, сепак.
Пошто те гледам изваден од памет со само ~9 постови на форумов сите на оваа тема, советувај ја да иде на гинеколог. Нека си направи муабет за вакви работи, ама сепак не е нешто страшно но еве нека појде. И така пошто е 18 години треба да оди редовно на такви прегледи.

Да бидам искрен, there's something fishy about this whole case, ама еве се воздржувам од понатамошен коментар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom