Женска мастурбација

Д

ДаркхарТ

Гостин
znam skinana znaci deka celosno ja izgubila nevinosta a ne deka se potskinala :nesum:

posle sevo ova sfativ vie sakate da kazete deka taaa se skinala mislam veke e skapana? odnosno si go skinala himenot:? a toa znaci deka pri prviot seks nema da i potece bidejki i e skinat himenot? i toa znaci deka decko ke misli deka toa ne i prv pat? taka?
А тоа значи да не се чепкаш дур не те скине кур е тоа значи? Сфати што значи? Се надевам дека сфати што значи.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Darkheart rulllzzz!

Ubiec, stom
imas internet ne si od Podaresh ili Smiljanci od vrv Maleshevski planini!
Znaci ako imas 18 godini i si se skinala so drska od metla ili sto ti ja znam, krastajca, jebiga! Drug pat, kur da baras, a ne kujnski pomagala ili zelencuk/ovosje!
I trk na ginekolog da ne zakacis nekoja imfekcija!

Btw, daj mu na deckoto! Ne se srami!
A ako prasue kamo krv, kazi deka ne tece ko od femoralna arterija ebate!
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
1.120
Поени од реакции
104
Aurora borealis ne znam zosto nikoj ne mi veruva prasav samo za sovet veruvam deka i na vas nekoj da vi se poveri za takva rabota ke sakate da mu pomognete nekako inaku vi rekov devojkata ima 18 godini ne vi prodavam nikakvi finti i ti blagodaram za sovetite no jas ne ve sfakam sto znaci spored vas zborot skinuvanje misalam na site ne samo na aurora dali znaci deka ja izgubila nevinosta ili e mozno se uste da ja ima:?

Garfield a tebe ti blagodaram sto taka mislis bidejki nie maskite ne e problem neli i da mastubirame kaj nas kakva nevinost koj gleda toa a zaprasaj se ti da bese na nejzinoto mesto kako ke ti bese:?
Па ние ти дадовме совет. Тоа што ти не го сфати она што ти го кажавме е сосема друга работа.

За болдираното... А дали ти сеуште мислиш дека невиноста е некаков објект кој се има и се чува во вагината на девојката?
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
...With masturbation, you are in complete control of the situation.-The Satanic Bible-Anton Szandor LaVey
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Јас незнам како можат да се самозадоволуваат девојкиве пред да имаат односи. Па тоа е осетлива работа од каде знаат што може да се деси. Господи свашта :tapp:
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
И мене ми е чудно али деца бе, вријат хормоните...
Плус нели е досадно сама, нели е боље со партнер без разлика на пол!?
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Јас незнам како можат да се самозадоволуваат девојкиве пред да имаат односи. Па тоа е осетлива работа од каде знаат што може да се деси. Господи свашта :tapp:
Ми мириса на иронија, се надевам дека убо ми мириса :toe:
 
Член од
19 февруари 2010
Мислења
10
Поени од реакции
1
Ti blagodaram Leandra na prekrasnite soveti. I na site drugi :) sto sakaa da pomognat no sakam da te prasam tebe leandra dali da se odi na ginekolog ili da se poceka sto e najdobro i dali mora vednas da se odi ili moze posle nekolku dena?

I na tebe Crazy in love bidejki ti blagodaram za podrskata
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ништо не и е.Ако имала нокти можеби се изгребала или можеби има остатоци од менструален циклус (доколку деновите и завршило).И третата варијанта хименот да е пробиен.При сексуален однос би требало повторно да протече,ако е до него.
Нема потреба од гинеколог,освен ако не е Ванлок па да паничи на секое заразување,задушување,инфекции,болести и сл.Чим е прст ништо страшно.
И пренеси и дека мастурбацијата е здрава и нормална работа што ја практикува секоја жена,без разлика дали е во врска или не е.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
sega si citam 2 3 strani nanazad i dobro ste me nasmeale :):)
ubiec garfield aurora i neznam dali imase uste nekoj dobro ste me nasmeale :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom