Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Мислам дека Љубе е боља варијанта. Зорица е ем построга, ем некои знам имаа проблеми со земање потпис од кај неа.
А нема врска кај ќе се запишам? Зашто по правило на мене ми е зорица, мислам на мојата група.
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
А нема врска кај ќе се запишам? Зашто по правило на мене ми е зорица, мислам на мојата група.
Кој ќе го пишеш во индекс кај него ќе земеш оцена. Нема врска во која група си.
 
Член од
1 ноември 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Kolegi aj kazete ima li ezultati finansisko smetkovodstvo i marketing menadzment plssss? aj nekoj ako odni na fah neka zirne ...:pipi::pipi::cuc:
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
А математика бре што стана со резултатите?
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Да не шпекулираме, не сме на берза :) Прати една слика, линк до фб или што и да е и ќе пресудиме таа работа :pos:

Ако не ни работи мозокот за сфаќање, се надевам очите нема да не изневерат :vozbud:
Не бе слика. Линк од facebook ќе ти пратам. Не за друго така барем ќе можете like да ми оставате на сликите :tapp:
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Не бе слика. Линк од facebook ќе ти пратам. Не за друго така барем ќе можете like да ми оставате на сликите :tapp:
Ете гледаш како знаеш :) Нема проблем ти само прати, за за like лесна работа :wink:
 
Член од
6 јануари 2010
Мислења
52
Поени од реакции
1
Sto stana so rezultative finansisko i smet. na trosoci, kako racno da gi pregleduvat....
 
Член од
1 ноември 2010
Мислења
5
Поени од реакции
0
Sto stana so rezultative finansisko i smet. na trosoci, kako racno da gi pregleduvat....
stvarno kako racno da gi pregleduvaat,,, dzbe ona boenkite ni gi davaat, neli na kompjuter ke gi pominat i op rezultati..ama eve nema, mada jas ne bev na faks nikoj nisto ne javuva...

--- надополнето ---

inace ima rezultati marketing menadzment
padnaaaaaaaav
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
А математика бре што стана со резултатите?

Ништо. Чекаме Драге да ни ги прегледа и по можност да ни даде реални бодови за тоа што сме решиле, а не бодовите да си ги вади од ракав :icon_roll
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Ништо. Чекаме Драге да ни ги прегледа и по можност да ни даде реални бодови за тоа што сме решиле, а не бодовите да си ги вади од ракав :icon_roll
Ако не од ракав, од шлиц ќе ги вади :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom