Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 декември 2007
Мислења
515
Поени од реакции
22
Колеги Семинарска - Плати, бруто и нето модел
Има некој ?
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
:pipi:Па дека сум убава, убава сум тоа е факт:toe: Иако не ми беше тоа муабетот. Можеби ако прочиташ малку подобро и ти ќе можеш да сфатиш. Ако не, не се замарај многу. Јеб*га, не секое машко може се да сфати:salut:


Да не шпекулираме, не сме на берза :) Прати една слика, линк до фб или што и да е и ќе пресудиме таа работа :pos:

Ако не ни работи мозокот за сфаќање, се надевам очите нема да не изневерат :vozbud:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Резултати економија на инвестиции да не знае некој кога ќе има?

--- надополнето ---


Де бре де. Не сум нормална:uvo: Сите почнаа од денес здраво за готово да зимаат

--- надополнето ---


Ништо де, заврши колоквиумска, што ни е друга работа :)
Na celo so tebe koleske,ti ja pocna ovaa rabota:):):):))))
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Чекај. Сакаш да прашаш за да можеш да го полагаш вториот колоквиум? Ако е така оди директно кај професорот
Да да за дали смеам втор да полагам ми беше муабет, ништо онда ќе барам кај имал Љубиша кабинет па се надевам ќе ме прими дека на интернет не пишува ниту приемен ден ниту ништо, само биографија на човекoт.:)
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Да да за дали смеам втор да полагам ми беше муабет, ништо онда ќе барам кај имал Љубиша кабинет па се надевам ќе ме прими дека на интернет не пишува ниту приемен ден ниту ништо, само биографија на човекoт.:)
Мислам дека е вонреден професор па затоа не пишува ама можеш да го најдеш
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Може мал совет каде полесно се поминува? А) Љубиша Б) Зорица
и кој е така по дарежлив за оцени да знам кај да си се пишам на следниот колоквиум.:pipi:
Мислам дека Љубе е боља варијанта. Зорица е ем построга, ем некои знам имаа проблеми со земање потпис од кај неа.
 

magii

*
Член од
6 јули 2008
Мислења
141
Поени од реакции
10
А економија до кога треба да се прават семинарски? Треба да зборуваме со асистент или проф.?

И уште нешто. Ако некој е паднат на прв колоквиум, дали може да прави нешто семинарска за некој поен пак или...?:nesum:
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
А економија до кога треба да се прават семинарски? Треба да зборуваме со асистент или проф.?

И уште нешто. Ако некој е паднат на прв колоквиум, дали може да прави нешто семинарска за некој поен пак или...?:nesum:
Лани јас направив ама залудно, ми стави 8ца со од испитот поените, го прашав за семинарската, не важи така ми рече професорот Владимир.
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Утре ќе има предавања? по некои предмети се откажани па затоа
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
А економија до кога треба да се прават семинарски? Треба да зборуваме со асистент или проф.?

И уште нешто. Ако некој е паднат на прв колоквиум, дали може да прави нешто семинарска за некој поен пак или...?:nesum:
каква семинарска ?
што тоа ?
објасни ? :)
јас паднав иначе економија за малце а сметководство сум положил со 78
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom