Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Глава 8 1)в 2)б 3)б 4)а 5)б 6)а 7)в 8)д Макроекономија:):):))))
Кога треба да ги однесеме листовите? И дали кажа професорот од која до која глава ќе ни биде 2 колоквиум?

--- надополнето ---

Ете гледаш како знаеш :) Нема проблем ти само прати, за за like лесна работа :wink:
Ај важи :kez:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Кога треба да ги однесеме листовите? И дали кажа професорот од која до која глава ќе ни биде 2 колоквиум?

--- надополнето ---


Ај важи :kez:
Listovite najverojatno vo cetvrtok,taka rece profesorot,a za 2 kolokvium nisto ne kaza,znam samo deka rece ke ima nekoi temi sto nema da treba da se ucat,toa go rece uste na pocetokot na semestarot i zaradi toa ne ja iskopiravme cela kniga:):):)))
 
Член од
31 јули 2010
Мислења
111
Поени од реакции
23
ОГЛАС за членови во тимот кој ќе изработуваат стручен труд по предметот финансиски менаџмент:)

Шала на страна потребни ни се бар уште двајца студенти.Ако има заинтересирани нека ми пишат ПП..поздрав
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
ОГЛАС за членови во тимот кој ќе изработуваат стручен труд по предметот финансиски менаџмент:)

Шала на страна потребни ни се бар уште двајца студенти.Ако има заинтересирани нека ми пишат ПП..поздрав
нели се прават семинарските поединечно не во тимови ?
 
Член од
31 јули 2010
Мислења
111
Поени од реакции
23
Па не како што го разбрав професорот,треба да се напраи тим од 5 - 7 членови и да се предаде и он ваљда ќе ни даде задача..А незнам дали и тие што ги имаат паднато имаат можност да учествуваат?
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
Беше некој на маркетинг и фин.менаџмент во четврток???
Започнаа со предавање или?позз
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
38
Поени од реакции
2
ахааа...фала пуно.А за тие што се на испит важи семинарската или не??
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
188
Поени од реакции
2
Tие што се на испит менаџмент ке им даде ли бодови семинаркста? За џабе да не ја правам...и може ли да се откажеш?:smir:
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Listovite najverojatno vo cetvrtok,taka rece profesorot,a za 2 kolokvium nisto ne kaza,znam samo deka rece ke ima nekoi temi sto nema da treba da se ucat,toa go rece uste na pocetokot na semestarot i zaradi toa ne ja iskopiravme cela kniga:):):)))
Лани оваа книга стигна за трет колоквиум и мислам дека беше до 12 глава. Претпоставувам и сега ќе биде така, ама како и да е мене ми е битно од каде почнува да предава за да знам од кај да почнам да учам. Сигурно осмата глава ќе ни биде за колоквиумот, па после ќе видиме :)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Лани оваа книга стигна за трет колоквиум и мислам дека беше до 12 глава. Претпоставувам и сега ќе биде така, ама како и да е мене ми е битно од каде почнува да предава за да знам од кај да почнам да учам. Сигурно осмата глава ќе ни биде за колоквиумот, па после ќе видиме :)
Da,osma ke ni bide sigurno,a bogami i devetta,bidejki u prvobitniot plan taa ni bese za prv kolokvium,no ova ne mi e bas jasno,Лани оваа книга стигна за трет колоквиум и мислам дека беше до 12 глава,sakas da kazes deka vkupno site 3 kolokviumi vi bile do 12 glava ili....???:):):):))))):helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom