Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Колеги дајте предлог 2 изборни предмети за 2ра година летен семестар....? (е-бизниз смер) :sport2:
Што има везе годината и што има везе смерот кога сите можат било кој предмет да го изберат?
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
a ekonomija rezultati od ispitot neso se znae koga kako??? i dali bi dal Ljubisa da se prepolaga vtor kolokvium, i dali bi bil potezok od prethodniov ako znae nekoj???
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.191
Поени од реакции
13.617
i dali bi dal Ljubisa da se prepolaga vtor kolokvium, i dali bi bil potezok od prethodniov ako znae nekoj???
И мене ова ме интересира. Бидејќи предвреме ни честита Нова година со 2 колоквиум, сега може ли пак да ни лупне ист таков? Или ќе ни се смилува барем малце?
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Колеги дајте предлог 2 изборни предмети за 2ра година летен семестар....? (е-бизниз смер) :sport2:
А некој лесен предмет за летен сместар било која година и било кој смер?:je:
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Колеги тие што полагате сеа статистика на 20ти од последнава тема за Временски серии ги учите ли формулите или само дефиниции?Знам дека ке нема задачи ама може да има на пр. некое прашање која е формулата за пресметување на тоа, на она и сл..хехехе а повекето формули ги нема во тие листовите... Ајде нека одговори некој....????
Јас не учам формули од таа тема, но не тврдам дека нема да се паднат формули....:toe:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.437
Поени од реакции
5.407
Математика да не знае некој кои се од 10:30, а кои од 13:15?
Некој шо бил на факултет да сподели такво инфо?
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Математика да не знае некој кои се од 10:30, а кои од 13:15?
Некој шо бил на факултет да сподели такво инфо?
Мислам дека си имаше истакнато список кој каде и кога ке полага по име и презиме, ама не сум сигурна.
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Мислам дека си имаше истакнато список кој каде и кога ке полага по име и презиме, ама не сум сигурна.
да списоците се направени ама не се по азбучен ред ниту по број на индекс како што забележав така да незнам

--- надополнето ---

ај некој што полага математика во првиот термин нека пише во која просторија полага зошто другарка ми ја нема на список па да иде таму да праша кај ќе полага
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Списоците се по департмани, не се ниту по индекс ниту по азбучен ред
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
35
Поени од реакции
4
^^ Математика тие што паднале на втор колоквиум полагаат у 13:30 у читална
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.191
Поени од реакции
13.617
^^ Математика тие што паднале на втор колоквиум полагаат у 13:30 у читална
Нели се по департмани? Мене ме нема на список, али паднав на втор. Сигурно ти е ова?
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
35
Поени од реакции
4
Нели се по департмани? Мене ме нема на список, али паднав на втор. Сигурно ти е ова?
По департмани се оние што паднале уште на прв,на информационата табла имаше објавено дека студентите што паднале на втор полагаат од 13:30 у читална.Нека потврди уште некој :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom