Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
Па можеби поправен ќе дава, односно ќе полагате само на материјалот од вториот колоквиум, или пак го мрзело паднатите да ги додаде на списокот.

Со среќа утре, и ако има ставено на огласна кога ќе земаме оценки сметководство и економија, не се срамете да пишете. :)
а другарка ми падна на прв уште и ја нема на список така да ако некој од тука утре полага од 10.15 нека пише у која просторија е
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Ццц ненормална работа, фала тогаш, економија ваљда оценки после резултатите од испитот...
Да не ме сфатиш погрешно па да не вежбаш задачи од темите за прв колоквиум, не сум сигурен дека ова е точно.
И мислам подобро да не е точно, првиот колоквиум беше полесен, ќе решите една АП/ГП, една матрица и една од комбинаторика/изводи/процентна/каматна сметка и поминувате. :)
 
Член од
7 јануари 2011
Мислења
34
Поени од реакции
1
и јас слушнав нешто поправен математика, ама не ми се верува...јас колку што знам поправен немало од коа бил професор тој златко или како и да се вика..а и + ке кажеа сигурно дека ке има поправен ..
 
Член од
19 април 2010
Мислења
194
Поени од реакции
3
и јас слушнав нешто поправен математика, ама не ми се верува...јас колку што знам поправен немало од коа бил професор тој златко или како и да се вика..а и + ке кажеа сигурно дека ке има поправен ..
имало поправен јас бев на поправен еднаш кај Драге ама давал и другпат поправен така да ништо не се знае.обично кога има поправен објавува кои се оставени на поправен:)
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Луѓе бев до факс и водов на списоците 100+- души. Другите кај се?
Читам ова што се пишуеле нешо кој како е поделен балбалбал.

Јас паднав прв, а на список не се најдов, дали тоа значи дека ќе полагам у 10,15 или нема врска?
Пошо викате тие што паднале 2 се од 13,30.
A be vnuce,ti osven sto padna na prv,i prezapisan ti e predmetot,taka da ovaa informacija ne zaboravaj da im ja kazes na kolegive,mozebi tie sto se so prezapisan predmet imaat drug termin za polaganje i ne se zaedno so tie sto prvpat go polagaat i pagjaat kolokviumot:):):)

PS:Jas go prezapisav matematika i neam poim dali me ima na spisok:),dali nekoj znae koa bi trebalo jas da polagam:):):):):kesa::nesvest::pipi:
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
A be vnuce,ti osven sto padna na prv,i prezapisan ti e predmetot,taka da ovaa informacija ne zaboravaj da im ja kazes na kolegive,mozebi tie sto se so prezapisan predmet imaat drug termin za polaganje i ne se zaedno so tie sto prvpat go polagaat i pagjaat kolokviumot:):):)

PS:Jas go prezapisav matematika i neam poim dali me ima na spisok:),dali nekoj znae koa bi trebalo jas da polagam:):):):):kesa::nesvest::pipi:
Обично нас таквите во втората група секогаш ги става али пак нз оди утре порано и провери мене ме нема исто на список и што да правиме ние сега што не нема на списокот да одиме ли во втората група?
 
Член од
7 јануари 2011
Мислења
34
Поени од реакции
1
Обично нас таквите во втората група секогаш ги става али пак нз оди утре порано и провери мене ме нема исто на список и што да правиме ние сега што не нема на списокот да одиме ли во втората група?
ако си паднала на 2иот дојди у 13 30 ако не иди сабајле и прашај зашто те нема на список :)
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
Проверуваат математика, збирка и таблици на испит?
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
Проверуваат математика, збирка и таблици на испит?
На испит ми немаат проверувано ни мене ни на тие што полагаа со мене, а на првиот колоквиум ми проверија, ако ти е за прашањата слободно стави си некое знакче ама да не се приметува многу многу...
 
Член од
16 август 2010
Мислења
147
Поени од реакции
3
Мене никогаш на испит не ми ги провериле, мада викаат се што имате запишано да си избришете.
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
Да се надеваме сеа дека нема да прегледуваат...ако не се гледаме во јуни:vozbud:
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
153
Обично нас таквите во втората група секогаш ги става али пак нз оди утре порано и провери мене ме нема исто на список и што да правиме ние сега што не нема на списокот да одиме ли во втората група?
Hahahaha,vo vtora grupa,a bidejki me nema kako so vidov pred nekoj den,taka na pominuvanje i utre ako idam sabajle i mi recat od 13-30 polagas:tapp:,nez togas so ke praam,a i onaka ke si padnam,samo sakam malce da se zagream,da gi zirnam zada4kive,deka prvpat go prijavuvam,od koa padnav minatata godina na prviot kolokvium:pos2::nesvest::):):):)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom