Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 јануари 2010
Мислења
38
Поени од реакции
1
Ако ти е заостанат предметот од лани, во читална си, од 12:15. Од низи и редови, до линеарна алгебра.[/Q

А како е терминот за полагање математика тие што им е заостанат се сите од 12:15 или ...на друг начин се групирани.. :salut:
 
Член од
1 ноември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Aj ako ide nekoj da gi vidi rezultatite menadzment neka slikne da vidime i nie:))
 

Lorddd

Титула - Лорд
Член од
18 март 2007
Мислења
1.067
Поени од реакции
53
колега увек се спушта! али на предавање рече дека нормална е 51, али мислам дека бар на 41 ке ја спушти-така да congrats!
Незнам од кај сум слушнал јас 45, грешка сум бил изгледа. :)
А незнам дали приметивте, учењето не е пресуден фактор за положување, среќата е. :kesa:
 
V

Viktor g

Гостин
кој гледаше код веќе нема дилеми дека имаме нјплатени професори од топ 50 дури 45 се професори на економски факултет со просек од 1500 - 3000 евра нето плата:tapp: и пота зошто не мачат сакат уште повеќе
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
692
Поени од реакции
191
може некој да позејми збирка математика утре (имам фотокопир али немам оригинална)само за колоквиумот ми треба
 
Член од
10 март 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
luge do kolku mislite ke ja spusti menagment granicata posto ko sto gledav mnogu se slabi razultatite i retko koj ima 50 boda a kamoli 60
 
Член од
26 октомври 2010
Мислења
90
Поени од реакции
4
Кај полагаат финансиски менаџмент тие после 666?? И сите полагаме од 8??
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.029
Поени од реакции
2.034
Kolega,neam poim koi temi treba da se ucat,inace i mene mi e ostanat od minatata godina.Dali istite temi gi imame za polaganje i nie i tie sega sto se prva ili ima nekoja razlika?Deka nemam nikakvi informacii vo vrska so matematika,pa ako znaes neso kazi:):):):)))
Истите се. :)

Ако ти е заостанат предметот од лани, во читална си, од 12:15. Од низи и редови, до линеарна алгебра.[/Q

А како е терминот за полагање математика тие што им е заостанат се сите од 12:15 или ...на друг начин се групирани.. :salut:
Како што видов според број на индекс, од 50??? до 533?? сите сте во читална. Бидејќи ти е заостанат од лани, претпоставувам дека бројот на индекс ти е 52???. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom