Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.023
Поени од реакции
6.050
ЗНае некој како се полага утре математика. Простории и студенти? Од каде до каде што е, како е?
 
Член од
7 јуни 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
Ај некој ве молам ако знае основи на маркетинг поточно што да се учи ако може да пише за прв колоквиум??? фалаа однапредд :)
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
знае некој кога ке има менаџмент резултати на фак. и дали ке има на интернет?
Ќе има истакнато резултати накај 2, 2:30 ч. ама само на факултет, на интернет нема да има. така кажа асистентот.
 
Член од
7 април 2010
Мислења
59
Поени од реакции
1
Еееее значи во вторник првпат ќе посакам да сум машко изгледа :kesa:....... И тоа за да поминам на колоквиум, оти професорот е малце заманат :tapp:
И само уште ова прашувам и ќе одам да си го мачам мозочето уште малце со некоја задачка :) По колку поени се задачите, а по колку прашањата?
3 задачи по 12 бода и 3 прашања по 3 бода.
 
Член од
21 август 2010
Мислења
209
Поени од реакции
7
Кај 3 часот ке знаеме сите што сме направиле
Освен ако среќата била премногу на моја страна денес, па може Шуклев и на 20 да ја симне границата, инаку ништо не знаев:kesa::pipi:Туку ќе сака ли некој што ќе иде на факултет да види резултати и за мене. Чисто онака да си знам:pos2:

--- надополнето ---

И да. Во случај на чудо, заинтересираните ќе ги частам :baeh:
 

*Smurfette*

He smurfs me, he smurfs me not
Член од
10 јуни 2006
Мислења
538
Поени од реакции
38
А ќе има ли на страната на факултетот резултати ??

Aко оди некој до факултетот ке сака да види и за мене ?
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.023
Поени од реакции
6.050
Zemi uci be vnuce i ne tuku prasuvaj za matematika,hahahahaha:P:):):):):):)))))))
Вујче STFU. Прашуем бе сакам да знам, не мора да ме цитираш иако го очекуев ова од тебе. Планирам да идам, ама пошо никој не знае, не е проблем. Ќе идам сеа натаму, па ќе остаиме некоја информација тука одкога ќе се вратам.
 
Член од
21 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
0
ke moze li nekoj da mi kaze delovna etika kako ke bide dali na zaokruzuvanje li....???
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.028
Поени од реакции
2.034
ЗНае некој како се полага утре математика. Простории и студенти? Од каде до каде што е, како е?
Ако ти е заостанат предметот од лани, во читална си, од 12:15. Од низи и редови, до линеарна алгебра.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom