Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Колеги до колку менаџмент би можел да ја спушти границата ? Слушнав нешто дека од тој што има најмногу поени, на пола од нив ке биде границата за поминување. Точно ли е ова, и знаете ли колку најмногу бодови имаше од положените?:toe:
 

Ni

Член од
29 ноември 2009
Мислења
34
Поени од реакции
0
има некој тука што полага математика утре од 10.10 во амф1 ? дали завршуваше групаа со индекс 53922
 
Член од
1 ноември 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Znae nekoj kolku prasanja ke ima na kolokviumot po finansiski menadzment i kolku zadaci?fala odnapred:)
 

Dietrich

Just a fan...
Член од
12 мај 2010
Мислења
161
Поени од реакции
80
Луѓе може некој да ме посочи за Маркетинг, дали дава поделби или онака реченица по случаен избор? :uvo:
 
Член од
15 септември 2010
Мислења
74
Поени од реакции
2
Колеги ги гледа ли проф.по менаџмент списоците за присуство за тие што се на испит, да не дава плус бодови од нив или... како е...???
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
Znae nekoj kolku prasanja ke ima na kolokviumot po finansiski menadzment i kolku zadaci?fala odnapred:)
Ќе има 24 прашања од кои: 12 прашања со 1 точен одговор, 6 прашања со 2 или повеќе одговори и 6 задачи (во прашањето ќе биде нагласено колку одговори има). можни се вкупно 35 поени, а се положува со 21 поен (60%). Полагањето трае 1ч 30мин.
 
Член од
2 мај 2010
Мислења
69
Поени од реакции
2
aj sea koj kje se raspraa radi toj pece... :S sranje u kolor.... a koga e uvidot?!
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Луѓе може некој да ме посочи за Маркетинг, дали дава поделби или онака реченица по случаен избор? :uvo:
I toa i toa. Mili i se podelbite, ama znae da dade i recenici sto ne bi ti teknalo deka se vazni. Kako i da e, ako gi znaes podelbite i definiciite ne se sekiraj - polozuvas.
(nesto mi vodi inaet kompjuterov neke da mi smeni poddrska moram na latinica)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom