Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
fala mn kolega



pa Valjda si ides ti na vezbi najnormalno i sea zavisi kolku poeni ke imate celono site od grupata ama toa nema veze so teorijava bitno od teorija da imas 60% i ke pomines :):helou:
Теоријата е 60% од оценката. Значи од теорија треба да имаш 100% за да поминеш со 6ка.
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Едно прашање до постариве колеги... Како е на испит Статистика.... колку задачи има колку теорија итн???
 
Член од
3 март 2009
Мислења
288
Поени од реакции
31
Член од
27 февруари 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
да не знае некој дали има резз трг.право???веб страната за економски не ми ја отвара????позз
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
да не знае некој дали има резз трг.право???веб страната за економски не ми ја отвара????позз
Не ја отвара.Може ги стават резултатите...Не верувам пошто е Сабота а и е веќе 20 часот.Сигурно нема некој да седне резултати да става
 
Член од
27 февруари 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
и мене тоа ме чуди...ама кај нив ништо не се знае:pos2:

пуштива гу страну:vozbud:...ама нема резултати:)ќе се чека уште...
 
Член од
4 март 2010
Мислења
15
Поени од реакции
0
Рано е за резз Трговско јас ја отворив сега страната сеуште нема :smir:
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
110
Поени од реакции
10
Aj nekoj sto bil na ispit trgovsko neka mi kaze dali e esejski testot ili isto ko kolokviumite na zaokruzuvanje :)
По правило на испит доколку има помалку од 50 души кој полагаат тогаш испитот е на раскажување со од прилика 5-7 прашања, но доколку полагаат повеќе од 50 студенти тогаш тестот е оптички (со шифрарник)

I onie sto se na kub mozaat da polagaat aprilska sesija ?????????????
Јас сум куб и јас уште добивам одговор од студентски дека неможам да полагам априлска :toe:
:nesum: Ако случајно нешто поинако разберам ке пишам ;)
 
Член од
12 ноември 2009
Мислења
122
Поени од реакции
0
jas sum prva godina i znae li nekoj dali smeam da polagam vo aprilska sesija?aj neka kaze nekoj ako znae
 

naumdb

Кајгана Менаџер!!!
Член од
5 јуни 2007
Мислења
8.989
Поени од реакции
5.615
Јас сум куб и јас уште добивам одговор од студентски дека неможам да полагам априлска :toe:
:nesum: Ако случајно нешто поинако разберам ке пишам ;)
На студентски не знаат ништо, можеби не ни знаат за оваа одлука :pos: Најпаметно е да го прашаш продеканот за настава...
jas sum prva godina i znae li nekoj dali smeam da polagam vo aprilska sesija?aj neka kaze nekoj ako znae
Не смееш...
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Помина колоквиумска не видов некој да се пофали дека положил или уште славите :)
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom