uknowuloveme
Поени од реакции
31

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • I
  Има шанси да попушти, ако сте блиску до граница, дава, ама ако имаш 30/100 може само да се налути.
  И прашајте дали веќе е спуштена границата.
  Со среќа на увид.
  А сериозно си женско? :pos:
  Сум се збунил, се зезав у секој случај, не памтам за што ти дадов реп.
  Не, не се поклопуваме воопшто :)
  Се зезав де, знаев дека немаш таков просек :)
  И јас сум сум си, на факс добро е, кажи ми ти што предмети слушаш па ќе ти кажам дали сме заедно :)
  Па добро сега има доста гужва со изборниве, после ќе спадне малку тензијата :)

  Колку може ќе средам, ете денес избришав 7 - 8 мислења. Тоа е сепак пола страна помалку хаос од вообичаено :)
  Па може и така, ама мислам кој му треба нешто од старата ќе се снајде. Башка тие ги мрзи да пролистаат 5 страни поназад, а не па стара тема :)
  Н
  Па sci-fi драма, така би ја ставил јас, а мислам и на имдб е така некако класифицирана. Ситкоми, покрај Пријатели која 100 пати ми е гледана, Two and a half men, Spin City, Alf и The big bang theory до некаде со овие се вклопува. How I met your mother одамна ми го изгуби шмекот што го имаше на почетокот.
  Покрај овие што ги набројав, гледам NCIS, дефинитивно најдобрата крими што сум ја гледал, и The Event. Оваа вторава е нова, има 11 епизоди излезено, досега е повеќе од солидна, за понатаму ќе видиме. И имам изгледано уште 30тина други, да не ти набројувам.:)
  Н
  Па јас случајно налетав на серијава лани. Барав некои нови серии и го видов постерот и ме заинтересира, па симнав една епизода да видам како е. И ме бендиса, па ај втората, па третата, и така до 8мата:) (тогаш до тука беа стигнати со емитување). И од тогаш сум заразен со истата и дефинитивно ми е на делба на прво место со Старгејт (од овој вид на серии). Пријатели и мене ми е врв, ама од ситкомите, не ја споредувам со вакви, пошто сепак различни жанрови се.
  Браво, браво честито. Ајде да видиме дали ќе си одржиш ветувањето и ќе положиш се на колоквиуми :)
  Н
  Ако ако, не се лутам јас на такви работи, слободно можиш за титули да ми спомнуваш, па да ти свртам колку имаме ние.:) (се шалам бе):)
  Ако одиш до мтв, бапни му една на уредникот од мене за тоа што вечерва ги пренесуваа Мајами а не нас.
  И уште нешто, тој на аватарот што ти е, е најдобриот што некогаш ја играл оваа игра. (хинт: рихтс):)

  На друга тема, како, кога почна со ВД, не памтам од кога си на темата активна?
  Н
  Ме зезаш нели?:) Натпреварот заврши пред добри 3 саати. Не ти кажувам кој победи, ќе се разочараш.
  Имам формат правено на пц - то така да не можам да ги најдам. Мора некој да ги има, побарај што бил лани е - бизнис 3та.

  А јас стандард си фаќам се на колоквиуми :)
  Јас сум надворешна, ама имав нели неколку заеднички предмети.

  Па во главно води се по презентациите, ама треба и од учебик да прочиташ. Во основа како и секој маркетинг предмет, дава најчесто набројуванки, ама има и доста практични примери.

  Имаше едни прашања од тестови што паѓале, побарај од некој сигурно има.

  А јас си уживам, завршив се на колоквиуми :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom