Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Lugje kazete od kade da se uci delovna etika i sto da se uci za 3 kolokvium i dali so sigurnost se pusteni tie so 56 boda od vtoriot kolokvium da go polagaat tretiot kolokvium?
 
Член од
26 септември 2009
Мислења
70
Поени од реакции
0
Дали си сигурна за овие теми ....за големата депресија знам дека само информативно........но факторите што ја условуваат продуктивноста.......сигурен сум дека не е исфрлена....ама сепак утре ќе идам кај таки на консултации и ќе прашам за овие теми......., АЈ поз

добро фала ЈУВАТИОН
ама прашувам некој што се стекнал со ваква олеснотија
ПЛС ХЕЛП:smir:

ај најболје е да ги прашаме професорите без разлика дали таки или Влатче......само побргу да знаеме кои теми ни се исфрлени ..........да не потрошиме време за нешта што не треба да се учат.......Ај поздрав....:kesa:
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.299
Поени од реакции
15.535
Lugje kazete od kade da se uci delovna etika i sto da se uci za 3 kolokvium i dali so sigurnost se pusteni tie so 56 boda od vtoriot kolokvium da go polagaat tretiot kolokvium?
Значи до сега има предадано све што остана од првата и втората скрипта т.е. барем така ми имаат кажано зашто ни јас не идам на предавање... за повеќе незнам дали ќе има, али учи го сеа за сеа тоа...

Мислам дека ти кажав дека ги пушти тие со 56 бода зашто баш памтам дека рече: Нема да биде фер да не ги пуштам сега овие, а ги пуштив тие на прв колоквиум.... но мислам дека рече дека треба да и вратат некако... :toe:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Дали си сигурна за овие теми ....за големата депресија знам дека само информативно........но факторите што ја условуваат продуктивноста.......сигурен сум дека не е исфрлена....ама сепак утре ќе идам кај таки на консултации и ќе прашам за овие теми......., АЈ поз
ова ми го кажа еден другар којшто седи на сите предавања најдалеку во трета клупа, буквално се прати и нон-стоп на паузи нешто го подпрашува Филиповски, така да тешко он да е грешка :helou:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
ова ми го кажа еден другар којшто седи на сите предавања најдалеку во трета клупа, буквално се прати и нон-стоп на паузи нешто го подпрашува Филиповски, така да тешко он да е грешка :helou:
Ау, колку ги мрзам таквите. :devil3:
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Денес проф.Недановски спомена дека за еколошки менаџмент, наместо утре во 11 часот , предавањето ке се одржи во сабота во 11.
Исто така рече дека наместо на 21 , ке полагаме на 29.12 во 11.30
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
61
Поени од реакции
1
Ke moze nekoj da mi kaze dali i tie sto se kvadrat treba da zemaat potpisi?
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Da se vratam na Angliski,ko so mi kazaa bilo prelesno i se ubile od prepisuvanje poso ovoj del bil opticki. Aj neka kaze odprilika so bea prasanjata ako ima nekoj otideno..

I dali vistina nema da ima usno Ekonomija??? Onaka informativno prasuvam...
 
Член од
2 декември 2009
Мислења
151
Поени од реакции
4
Da se vratam na Angliski,ko so mi kazaa bilo prelesno i se ubile od prepisuvanje poso ovoj del bil opticki. Aj neka kaze odprilika so bea prasanjata ako ima nekoj otideno..

I dali vistina nema da ima usno Ekonomija??? Onaka informativno prasuvam...
Од текстовите беа,наједноставни работи,не требаше ни препишување за нив... супер беше :smir:
 
Член од
26 септември 2009
Мислења
70
Поени од реакции
0
не нема да има усно економија.......изгледа премногу сме хехе
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom