Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Џ

ЏинЏер

Гостин
Dear K,

сфативме веќе. Бевте на забава, се начукавте ко магариња, се вративте и ни ги отековте тестисите. Колку треба да донираме да престанете да замарате? :coffee:
Погрешно си сфатил. Ако донираш не значи дека ние ќе престанеме да замараме, туку дека и ти се стекнуваш со право да замараш. :D
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Dear K,

сфативме веќе. Бевте на забава, се начукавте ко магариња, се вративте и ни ги отековте тестисите. Колку треба да донираме да престанете да замарате? :coffee:
Сто милијарди како за тебе Ио!
 

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
841
Поени од реакции
1.469
Teshko zaljuben u devojchevo.
Прегледај го приврзокот 110650




Sent from my iPhone using Tapatalk
Немој друже, ваквите кратко можат со еден, за брзо ќе и се смачиш и станиш досаден па ќе најде некој кантри мен со камп приколка и ќе замине или во друг случај ќе заврши во сендвич кај овие > download.jpg
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Правилата се тука за да се прекшат... :ROFLMAO: :oops: :P
Да ама за тие што донираа во хуманитарната акција која ја имаме. Твојата донација кај е?
Башка и до 01.01.2015 ќе трае цитирањево.

Драга - од кога е дозволено цитирање во тебе?
Злате и за тебе појаснување. И прашање. Оти бе не дојде на собиранка?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Цитирањето тука е награда за дарежливите Кајганџии. Извинете али од што ми е пуно срцето би оставила до василица да се поти тука :))
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Цитирањето тука е награда за дарежливите Кајганџии. Извинете али од што ми е пуно срцето би оставила до василица да се поти тука :))
Ај еве и јас да ја искористам шансата да си цитирам, не за друго него да да се знае:roker:
шупичку, едвај да ве дочитам по темиве, здравје ми земавте.
Него драга, ........ ќе идеме ли пред Јадран утре? Да пробаме да направиме уште една спонтана собиранка.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Драга Кајгана,
Какви предрасуди...:confused:
Ако седнеш сам да јадеш или кафе да пиеш во кафана/кафич - ненормален те прават.
За Нова Година ако славиш дома - самец си.

Додека гледаме што рекол комшијата, нема да потпркнеме, само ќе тапкаме во место:coffee:
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Цитирањето тука е награда за дарежливите Кајганџии. Извинете али од што ми е пуно срцето би оставила до василица да се поти тука :))
Am za Vasilica pak kamen ke se naprajs, ke recis posle do vodici...

A Vodici ko Vodici... toplo rakivce ovo ono :icon_mrgr:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom