Благоев
Поени од реакции
2.087

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Imav rabota vo SCM a nemav vreme posle i ja ostaviv dodeka zavrsuvav obvrski. Krsh neviden , od personal do usluga :D
  Благоев
  Благоев
  Нема оправдание. Перење кола ти е ритуал. Не се остава на неранимајковци и аџамии, туку на културни дечки што си ја знаат работата. :P
  I
  Ilumious
  Ретровизорот е попрљав него кога влегов :D
  Џонката е ликот на овцата.
  Благоев
  Благоев
  Фала Богу некој да одговори. :)
  Искрено ме интересираше што е работата, си мислев дека е нешто такво.
  leandra
  leandra
  Пет шест души се неможеш да погрешиш :)
  а графичка и хард диск/ссд? Монитор убав?
  Благоев
  Благоев
  2x24" Samsung S24C450, 1 TB TOSHIBA DT01ACA300. Не сум гејмер.
  У врска со супата - мој специјалитет беше супа од јагеншка глава.
  Благоев
  Благоев
  Ах јагнешка чобра со млад кромид и нане. Па и пресен леб од фурна. аууу.....
  langelina
  langelina
  И телешки јазик сам правила. Све за љубав!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom