Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 јуни 2013
Мислења
299
Поени од реакции
198
Прв пат ми се случува волку рано да станам на први али не можам да спијам , вака не ми било лошо до сега, не знам кој ме тераше толку алкохол да внесувам само, дај нека ми помине веќе не можам да издржам :(
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.196
Поени од реакции
66.805
Нит знам кој сум, ни што сум, ни што е локална самоуправа, само знам дека гледам Астерикс и Обеликс на ТВ жив ненаспан :kruna:
Дали е можно на фајронтот за нова година да сме ја пееле химната на Комити и "зошто толку глупи сте секогаш ве ебеме", или бладам нешто? :confused:

Среќна нова година луѓе :oeoeoe:
 

Prime

Оптимус
Член од
4 јули 2010
Мислења
5.971
Поени од реакции
7.635
Со звуците од Виена нека ви почне хармонично, смирено и квалитетно оваа нова година. Се најдобро добри, убави и позитивни луѓе !
Го обожавам денов, Се селиме после во Гармиш со руска и кифлиња.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.889
Поени од реакции
41.825
Само јас без алкохол ја поминав новата година како и секој ден. :popce:
Среќна нова година и повеќе дињи да му се родат на Анчо:ojeaa:
Џонката вмровецот да заврши факултет и да се ожени.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.804
Среќна нова кајганџии!
Ви посакувам убави, среќни, незаборавни моменти годинава.

Можете да продолжите тука.
:kluc:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom