Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.017
Океј, ова е лошо.
Навистина лошо.
Кој сака вака да се осеќа жити се.
Ијам чувство дека секој момент ќе прснам да плачам или дека ќе повратам..
Не можам вака веќе, озбилно.
Се ми се врти, од секоја мисла ми е лошо..
Океј, од денес веќе нишо до мене нема да допира..
Не, не, не.. Неќум да знам више ништо..
Ќе се мрднам денес, ќе се мрднам начисто.
Ми треба некој да ми каже дека се ќе биде во ред..
Да ми каже нешто, било што..
Нека помине ова побрзо жити се.
Убаво ми беше, зашо морав да мислам премногу?
Зошто?
Држ.
 
S

smart ass

Гостин
Хмм...интересни дебати а и нов подфорум за наука супер:vozbud:

Ама штета лелее иам испит утре у 10...а јас учам на екс Т.Е седнувам и за 4-5 часа учам тип топ-така економија положив-700страни:vozbud:)...така даа...

истиот метод и денес..

Ја пајдууу...

Tomorrow never Dies...
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Бејб.
Ептен тмурен ден еј. Цел ден. А ја као шо го мрзам и вторник као ден па се погоди и времево тиња, влажни улици, врне ама не врне некако, го отворам чадорот па го затворам, пцујам по денов, идам на факс да фатам некој потпис и да се информирам за испити и гледам околу мене се посрани фаци.
Сите се у фрка со сесијава шо иде. Сите учат и насмеана фаца не видов. Сите посрани у фаците. Јебем ти период. Го мрзам месецов.
Драга Бејб: Ама си шмекнал некоја млада асистентка осеќам :wink:
Да уз пат низ ходник! Ама не е тоа тоа. Тмурен шмек = срање!
Драга Бејб: Епа јебига сеа...таков период!
Да. Ти како си? Шмекаш нешто?
Бејб: Има нешо се наоѓа! Колку да не бидам сува. Но знаеш...чекам ти да завршиш.
Леле бејб...само да завршам и ќе ги викнам овие од СЕ ЗА ЉУБОВ да ни напраат една епизода! Ќе на има на Вељо ТВ!
Ајде шмек. :wink:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Каги...отиде во неповрат спиењето за наредниве 30 дена...:icon_roll
 
P

PewDiePie

Гостин
Врага.....
ме боли вратот ваљда треба да престанам да го крцкам :jaj: Утре ќе биде гнсен ден го осеќам :salut:
 
К

Кики.

Гостин
кајгич,
утре гаден ден полагам 2 предмети :jaj: ама затоа денес бев да си земам оценки по 2 и задоволна сум јееее ... :vozbud:
меѓу другото, денес денов ок беше се е исто па исто некои работи си остануваат исти и јас па ко некоја откачена си седам така како да ми е се ок а не ми е или барем тоа ми го кажува мозокот ама срцето збори нешто друго .... :toe:
туку ај да идам да повторувам утре полагам
уффф се плашам :cry:
hugs & kisses :smir:
и држи ми среќа за утре
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Драга,
ЛЕЛеЛЛЕЛЕЛЕЛЕ каков ден ЊОЊ.Па како завршува уф уф.Многу се дивам сеа хепи сум да знаеш к?
Ок, така да си знаеш.:vozbud:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Недрага.

Преку курот од твоите модератори и администратори.
А и членовите ти се за нигде.
Жими мајка сте оперирани од здрав разум , и сите успешно.
Секоја ебана конструктивна критика е избришана како „оф-топик“ бидејќи нели е „хејтање“ , а ја сум вечити „хејтер“ да ви ебам речникот да ви ебам.
Пцујам и пак е литературно поточно од вашето урбано срање.
Ма ебете се сите бе , до еден.
Не постирам више.
Сеа чекам само уште еден омнипотентен интелектуалец да го прочита ова и да ми здрви бан кој континуирано ќе ја продолжи низата на докази дека форумот е факт диктаторски.
Гајле ми е.

Фак(т).
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Драга кајгана

раскинав со жената :jaj:
 
Член од
6 јули 2009
Мислења
491
Поени од реакции
16
Епа драга ајде среќен нека ми е роденденот, да сум здрава и жива, да си дипломирам оваа година, па да си се вработам по струка... и така! Остарев и јас МмЕ :)
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Брат
шо се дешава бе
кај и да отворам,шо и да виам
21-12-09 ми се појавуе
15 пути до сеа го виов тој датум:uvo:
ти ебем:tapp:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сега се разбудив, така да за мене спиење... нц. Не знам што ми е, не можам да спијам убаво, цело време се будам, се вртам, размислувам... :toe: Иначе положив Меѓународнооо правооо :vozbud::vozbud::vozbud: И тоа со 29! Среќна сум. Уште другиве сеа да ги смачкам и добро ќе биде.
За друго освен факс нема што да коментирам, пошто не се дешава ништо, онаква сум лежам цело време, уморно се осеќам и не мрдам. :jaj:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Најдрага.
Јас станав.Не те чуди нели?
Знам...
Страшна главоболка ме уби цела ноќ и вчера цел ден.Заспав некако одвај и мораше да ме разбудат мачките под прозор.Многу се досадни овој период знаеш? Ќе ги избркам и нема да поминат 5 минути еве ги пак под мојот прозор. :jaj:
Него битно главоболката ми помина да. Си направив салата ми беше многу убава:pipi: Незнам дали е тоа така затоа што сама ја приготвив.Имам уште еден цигар и искрено незнам како ќе се живее утрово без цигари.ЌЕ ја гребам мајка ми најверојатно,само да не забележи дека и фалат неможам да ја слушам кога вика дека претерувам со цигарите.
Знаеш дека уживам овој период од денот?
Најубаво ми е.
Свежо тивко светло седиш пред компјутер и си пиеш кафе.Поубаво здравје.
Него да одам да си сварам едно.Кога го спомнав во постот ми текна :pipi:
ББ
ТемносрцЕ :back:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
Прекрасен ден мило ,сакам сите да се чувствувате убаво и да сте полни со радост,се ќе си дојде на свое место ,убави мисли .
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Кајгана....добро утро(у 1 јас енос станувам од спиење).Уште сум поспана очите едвај ги држам отворени ама тоа е .Судбина.Ајде ке испијам едно кафенце(зезанција) па ке се освестам.Чека ме преводо али тоа е...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom