Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
Никогаш не се сетив да го прашам дедо додека беше жив две прашања:
  1. Дали после секој секс ја прашувал дали и било убаво;
  2. Дали била хистерична за време на ПМС.
Има вистина во сликава:

 
Член од
22 февруари 2014
Мислења
188
Поени од реакции
123
Ne postoi vecen prijate,ne postoi vecen neprijatel postoi vecen interes....I zbog zatoa veke ne mi trebaat prijateli:D
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Драга,
да им речиш на твоиве членови овде, дека со бришење на постови не си го имаме :D
Сега испаѓа дека постот на @Invader се однесува за некој невидлив член, или во најлош случај, некој ќе помисли дека има шизофренија :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Викам остави тоа јас... Ме праша а бе заебан тип што ќе правиш :icon_lol:. Заебан тип сум бил не јас тоа не сум :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.

На апсолвентска ескурзија во Амстердам двајцата биле во Кофишопот, а сам едниот бил на курва во Редлајтдистрикт :icon_lol:.

Ни олесна на сите прибрале таму што заборави, не се големи пари ама зошто штета, така да сега сите насмеани сме по дома...

 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Кога имаш кромид и лук во еден оброк во никој случај не може да биде лошо :D
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.505
Поени од реакции
14.691
На комшијата или му се фетиш бургија и хилта или има девојка што за предигра сака такви звуци. Во ниеден друг случај не е нормално што буши година и пол во стан од 60 квадрати!
 

marinium

Even Cops Dial 911 -S.W.A.T !
Член од
5 мај 2013
Мислења
994
Поени од реакции
506
првпат ти пишувам.... абе како можеше фулам да ме заебе дури у 94 да даде гол..кажи како...:place:
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
По синоќешните случувања на евровизиската сцена и исходот од ова "натпреварување" мислам дека морам да се избричам.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Драга...
Некои луѓе навистина не заслужуваат животот да биде толку многу суров кон нив. Навистина.
Што е работата, ќе си задржам за себе, нема да зборам тука, ама заклучокот е тој.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom