marinium
Поени од реакции
485

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • момче играш уште или? :)
  marinium
  marinium
  ау не.. :S више два месеца од koa почнавме со школо како не играм ..али да ти кажам искрено пред 2-3 дена баш се мислев да пуцнам малку ,така да може да се стаиме ... :D
  C R E S
  C R E S
  hh oke :D pricaj kad mozes :D
  marinium
  marinium
  ајде викендов !? :)
  samo da vlezam u kolosek malku da povezbam dve tri pratii xD :D
  Треба прво да го инсталираш додатокот.
  Сими го http://www.mediafire.com/?wk41p3bpi3uz0ba
  Остави го така нераспакуван, потоа оди на Sistem/Add-ons/Install from zip file.
  Додатокот ке ти се инсталира и ќе го најдеш под Video.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom