Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.786
Поени од реакции
6.334
Ќеј, шетамо во Портофино, северна Италија со друштво и гледаме едно машко држи онесвестена девојка во рацете. Застанавме да прашаме што е проблемот, повикавме брза помош. Типката била астралијанка, во моментот ко ја видол кај шо паѓа кај скалите уште била при свест, ако можи да се кажи така, пошто комплетно беше дрогирана. Имено, му кажала на типов локален келнер, уште по работна облека на него, дека друштвото и правеле булинг, и дека таа вечер ја дрогирале. Често била предмет на потсмев кај нив дека со италијански потекла.
Дур ја чекавме брзата помош, јас и ги држев нозете во крената положба да течи крв кон срцето, пошто пулсот и беше низок, а не личеше ни ко да диши. Една колешка што се одбира од прва помош и ја држеше главата настрана во надеж дека ќе го поврати цело ѓубре што го проголтала.
Идат два лика, едниот личеше на англичанец, а таа девојка му ми даде ептен *лоша девојка* прокудено богаташче енергија. Рекоја да виделе што се случило, но фацата негова инцестоидна и тонот грозен со кој зборна ко со осуда и гадење кон неа, погледот со кој ја регистрираше како да проверува дали е умрена, не ми се допадна. Но, место да останат тука и да помогнат ко нас, продолжија да шетаат по променадата. Ко шо сум пре-осетлив, одма сетив чудна енергија од нив, но нејчев да параноидирам, па си реков воздржи се од коментар убав. За да биди почудно, 10 мин подоцна се вратија. Девојкава почна да се буди во моментот, изгледа брзата помош вроди со плод. Таа девојка му на тој љочката со англиска крв, фаца резултат на сексот меѓу брат и сестра, одма се сврти на назад и почна брзо да пешачи, а тој волот по неа. Како да се уплашија да не ги познае. Овде веќе на цело наше друштво ни падна чудно.
Ставот за астралјанците дека се најгрозното на светот го забетониравме со римски бетен, ние Хелветиве. Девојката преживеа. Од нив нема да биди народ.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.444
Поени од реакции
6.691
Групиве за продажба на автомобили на фејсбук се приказна сама за себе.
Половина од објавите се:
Драгица од Каратманово продава иљач за реума, болки во нозе, болки во стомах, артритис, спондилоза, шеќер, глаукома, олеснуе на трудници, опоравуе фудбалер на Барса од глумење и враќа кредити наместо тебе.
Тодорче од Струга бара цинцилатор за мотокултиватор производство 68',
Кире од Катланово бара превоз за двајца до Маврово со поаѓање сабота во 09.00 и враќање недела 18.00,
Шпенд од Тетово бара некој да му понуди кола до 1000евра не постара од 2015та у инбокс,
Теодора од Скопје бара кола за почетник до 3000 евра понуди само у инбокс не одговарам на Вибер, не ме додавајте за пријател, само сериозни!!!!!!!

И од време на време ќе се огласи некој со објава за Голф 4ка, со поминати 500.000 километри, и најнормално покрај тоа што е пали вози, типот има направено мал и голем сервис пред 10.000 километри. А тоа голфот сиромашкиот со изглед "Kill Me NOW" не вреди ни 1500 евра, три пати му ја враќале километражата кај братучед у Пржино. Чичко му со возење од Германија го донел пред вајмарската република да падне, постар од писменоста на балканов. Имал мал и голем сервис пред 10.000 направено е одличен момент да сфатиш колку е само таа кола одржувана и треба да одвоиш време да ги изгледаш сликите напраени од „малиов има ајфонче, знаеш ли какви фотки праи“.
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.363
Поени од реакции
1.831
Draga
Mala e granicata pomegu
MRZENJE
INAT
NADEZ
Ako si pameten bilo koja od ovie 3 raboti ke napravi da go dostignes vrvot
Aj bidi mi pozdravena
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.467
Поени од реакции
7.935
И Кајгана ли со фејк вести? :icon_lol:
 
Последно уредено од модератор:

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.762
Поени од реакции
6.380
Нема поголем turn off од добра штикла, мала тенка и горе свински бут набутан у неа.

Као ок има и пошироки обувки за таа килажа, незнам како издржуваат у секој момент може да попушти штиклата.
 

Византиецот

NO! you ass.
Член од
14 март 2021
Мислења
2.786
Поени од реакции
6.334
Од момата со црната коса се, таа што плива во морето до мене. Мојата омилена Романка. GIRL YOU REALLY GOT ME BAD! You really got me bad. #Византијци

Автоматски споено мислење:

Бонус музика од 2010та, во видеото е тогашната девојка на Адам, Ана Сергеевна.

 
Последно уредено:
Член од
3 јануари 2023
Мислења
8.723
Поени од реакции
5.672
Овде, во јавните куќи на своето работно место,
сите циганки од Романија носат златно ременче
околу глуждот и високи штикли.
Само што се помлади и поубави.

Спојлер: во Византија не носеле гаќи
 

Kajgana Shop

На врв Bottom