Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Човеков инаку превезува патници од една до друга точка доволно е да имал 2-3вожњи,и ќе си ги дозволел лименчињава,НО НО овој батка реши да оди чекор понапред.Затоа треба таква Шеријатска правда како у Иран крадеш сечење прсти,сечење раце некој ќе рече застарени методи ма каки баш на тоа треба да се фокусираме само што овде кај нас ако почне да се применува тој метод ќе имаме 70% инвалидизирани лица така да.Се работи на целосно расчистување на случајот.



И да не заборавиме затоа сте ова

 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.313
Поени од реакции
7.448
Деновиве кога беше падната само чекав да улета некоја вест дека е договорена влада со Албанец премиер, или ова е само загревање и тренинг :P
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.435
Поени од реакции
19.639
Драа

Иду на физикалну терапију,днска ми е фтор дн.Луксација на лакат,измести ми се,дугачка прича,нема везе.Види ми га распоред на вежбе...
08:00 Магнетна резонанца,ултравиолетово зрачење и електролиза. Завршаам за 15-20 мин
09:30 Индивидуални вежбе,около 15 минута траеф.
Па фаќам гу паузу од 10:00-10:30
11:00 Некои вежбе сс шрафови,циркуски реквизити,логички плочке,макете по отепе, панаѓурски игре,играчке од градинку...

Викам да га сменимо некако распоред.Не бива, океј.
Јутре ке си понесу јастуче за гз и књигу.А да запишу некој факултет,за 10 д'на комотно ке спрему колоквиум.

Ама искрено персонал е мноо фин.Глеа се дека сакаф да ни помогнеф да ги вратимо екстремитети у нормалу.
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Колку е убаво што не сум седнал на компјутер да работам....веќе недела ипол. Не гледам кодови, сервер терминали.....мирно, без никаква тензија.
Искрено им завидувам на сите кои компјутерот го користат за сурфање и забава на нет како јас сега......десктоп не сум пипнал, лаптоп во скут.
Годишен одмор во Скопје....само тоа боли.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Драга

Кажи и бе на Мила да не кења многу за политика, попаметна е кога ќути, да не ја...ова мразам кога ке видам по улица. Дали од дожд, дали ако некој лади двор, улица, мие кола, се бања...Мразам, штета што немаме држава па да фрчат казни за дел од овие ставки.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.931
Dear K,

откога ставија заштита на Time.mk, раат сум од негативни вести. Се умислиле луѓето, ставиле милион авиони, возови и коли за штиклирање, па треба да се напрегам едно две минути да видам што чудо е тоа на сликата, да поминам двојна заштита, побрзо на @Stefan-kobe ќе му го хакирам профилот (гарант пасвордот му е KobeBriant24/I_Hate_Midgets или варијација на истото) отколку што ќе отворам Time.mk. Мислиш Ен Хатавеј гола ја имаат на насловна, а не некој партиски портпарол што си ја одработува дневницата, па ќе се тепаме да го отвориме сајтот. Не, навистина, не знам во кој филм се влезени, руски хакери ли ќе ги нападнат? И дали е тоа полошо отколку да си ја намалиш посетеноста терајќи ги луѓето да штиклираат слики на кои едвај се гледа нешто.

Go to hell Time.mk!

Патем, Planes, Trains & Automobiles е супер филмче, топло го препорачувам.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Слика6717[1].jpg e draga -dragaaaaaaaaaaaaaa... da gi potpalu ivie tvoj clenovi od Skackovce, Supli kamen i
Podr
zimigokonj da ne se sramujet i pustat nekoja fotka so tamosni kuki so selski keramidi- crepovi ili kako li gi vikat tamu pokraj ona krivuljar reka. A eve i nie ovde si imavme kuki so selski keramidi.
I pazi ne me prasuj,ne e foto montaza,ova e vo Vlasko maalo den pred zemjotresot.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Драга.

Единствена подобра работа од утрински секс и првото утринско кафе е утрински тренинг. Порниќ. :love:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
-Бреј чоек ова партииве се срање. ВМРО, СДСМ све тоа ја уништија државава. ДУИ треба у затвор да одат. Левица и Апасиев се забегани ептен. Алијанса, Беса све тоа се отидено у неповрат, све за власт зинато, ептен лоши партии. Ова ИНТЕГРА и останати партии немаат ни две чисти во тоа главата. Ама сите партии не само што не се добри туку се лоши. Не се ни просек. Под просек се и 90% од политичариве имаат направено криминал, има докази за криминалот и треба во затвор да одат.

-Ахам, така ќе да е... Него батали, ти гласаше?

-Да, да, обавезно, мора да се гласа. Ти? Гласаше?

-Не.

-Е заради вакви како тебе не ја бива државава, како не ти е срам бе?!?!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

ова се моќни жени а не коштаплерки упикани по унии на жени и не знам каде
 

Kajgana Shop

На врв Bottom