Драган Вучиќ повторно во акција!

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.830
Поени од реакции
7.574
“Ајмооо талентииии, ве чека незаборавно дружење со чичко Драган (ќе правите што ќе ви кажам јас оти огромна награда е во прашање) :jaj:...
Зошто кога го слушам ова од него ми звучи крајно первертирано и ужасно? :tapp: А да се направи петиција за забрана на пристап на тв? И сите медиуми, воедно. Или да направиме добро за државниот извоз и да го пратиме некаде... далеку... далеку... мнооооогу далеку...
Патем, што се случи со син му?
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113
Зини земјо гтни ме. од овој нема куртул.

Јас мислев дека до сега ќе му организираа еден лов на вештерки ама ништо уште е тука. Како ми недостига 17 век.
 
Член од
17 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
6
Se zboruva deka Veljo mu ponudl plata od 4.000 evra za da raboti na Ramkovizija, ama seljakot go odbil. kolku li go plaka Zingo?:vozbud:
 

MadA@FakA

Black&White
Член од
4 август 2006
Мислења
1.046
Поени од реакции
104
Таман раат од него.. и БУМ, па се појавува.. А ниту една емисија не му е интересна.. :tapp:
 

Serengeti

Има само една вистина сето друго е лага
Член од
4 февруари 2009
Мислења
260
Поени од реакции
63
Дај бе да го истепаме !!!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Пак овој ќе го гледаме со Минас кафето, паштетите и алвите на маса? Студиото како бакалница му е.

Тоа е, да даде Господ ќерка ти хостеса на Драган Вучиќ да му биде, одлична клетва :)
 

MK_Devojce

I simply don't care...
Член од
2 август 2009
Мислења
468
Поени од реакции
162

koj кадар го има спотов значи, прва класа, сигурно Дејан Миличевиќ го праел:pos2:, а за песната да не праиме муабет, хит no1.:tapp:

 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Пак овој ќе го гледаме со Минас кафето, паштетите и алвите на маса? Студиото како бакалница му е.

Тоа е, да даде Господ ќерка ти хостеса на Драган Вучиќ да му биде, одлична клетва :)
:pos2:Што и фалеше на габче-жабче?
 

Jimmy

Организатор
Член од
26 мај 2006
Мислења
927
Поени од реакции
312
Пратете ситуација....на Сител одеше рекламата за тоа шоуто, доста добра анимација, звучеше јако и си реков: - Еј, ова ќе биде нешто добро, доста добра најава... се додека не се појави Чичко Драган....и ја споеба работата.... Елементарна катастрофа...едноставно станав алергичен на него и неговиот тон. Не планирам да го гледам ова шоу....ако е шоу. :uvo:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
фала Богу редно беше да се врати великанот:toe: некако празно беше без него
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.836
Поени од реакции
23.075
Ке има смешки :vozbud:

Ако биде нешто ко вашите 5 минути нема епизода да пропуштам, таму колку што имало смеење у некои ванаби комедија серии наши немало
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
добро што згрешивме толку па пак сега да го гледаме по телевизииве :nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom