Serengeti
Поени од реакции
63

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Аддни ме на ЛоЛ (East) ако сакаш: Vucevski 30лвл сум
  Serengeti
  Serengeti
  Денеска те аднувам сигурно
  Уште не сум ги изгледал, кога ќе имам повеќе време сигурно дека ќе кажам:)
  Поздрав пријател, имај супер ден:smir:
  Невидено опасни хмм...да опасни ако се во раце на дегени на луѓе ...еве на пример што знам раса лабрадор иако се познати за мили кучиња верувај дека ако се погоди деген газда и кучето ќе биде деген...значи да го малтретира да го прави агресивно на тоа мислам...искрено не сакам пит ама сакам cane corso :)
  дечко така е али треба доброоооо да се размисли пред да се зема куле од питовидна раса,не ги мразам разбирам дека има има нешто убаво и цо нив на крај краеви сами сме ги направиле.А дека се невидено опасни кога ке земеш пиши
  мојот 100-ти пост да не ти се верува :) ќе шарам ќе барам интересно нешто што ќе ме инспирира мотивира, али се надевам дека ќе биде баш од она моено животно искуство :)) поздрав пријател
  Фала бате. Денот и ноќта беа супер исполнети... Невероватно:).
  Имај и ти денес супер ден, временцево убо е, таман за убај планој.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom