Драган Вучиќ повторно во акција!

H

HITCH

Гостин
Опааааааа Вучко компани ис бек со фак д рест ахахахахах еј а има правило син му да не учествува или може и тој да се пријави инаку син му може да го покаже мешето ахаххахаа а жена му ќе кажува како се играат карти и парите ќе си останат домче ахахахаха јас морам да признаам дека не го гледав Боле 13ка (и не се каам пошто носеше непознати луѓе) ама Вучко ќе го гледам да им се посмеам на џукелите што ќе се појават на Тв ахаах барем знам дека смеење ќе има :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Се сложувам, Драган се гледа, иако е сељак и емисиитему се срамота за телевизијата
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.390
Поени од реакции
21.943
Нема шанси да го гледам...Едноставно ми се гади од него..
 
Член од
14 јануари 2009
Мислења
359
Поени од реакции
21
Патем, што се случи со син му?
Син му сега е фронтмен на еден бенд за етно музика и ако не грешам дипломирал на ФМУ за перкусионист.
Даваше интервјуа на неколку телевизии. Се чини дека го отфрлил сељачкиот поглед кон светот кој го има наследено од татко му.

ОН ТОПИК: Забележувате ли дека Сител и понатаму се обидува да им парира на А1, во случајов на регионалната верзија на Britain's got talent кој ќе оди на А1?
 
Член од
17 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
6
sekako deka sitel se poseriozno mu parira na A1 i ovojpat pravi svoja cisto makedonska verzija na Imam Talent, dosta veke so ovie mesaani idoli farmi i golemi braka, sakam da gledam makedonski emisii
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
sekako deka sitel se poseriozno mu parira na A1 i ovojpat pravi svoja cisto makedonska verzija na Imam Talent, dosta veke so ovie mesaani idoli farmi i golemi braka, sakam da gledam makedonski emisii
Да, се согласувам со тебе дека можеби е подобро чисто македонско, без мешање на народи или триста глупости, но сето тоа би било убаво доколку Сител го купува форматот и прави професионална верзија, а не аматерска како своите “шоуа“ од кои радо би менувал програм.
 
Член од
17 септември 2009
Мислења
107
Поени од реакции
6
se soglasuvam celosno deka e podobar kupen format, od bilo kakva kopija, samo meme malku mi smetaat site ovie srpski programi na A1 i Sitel.
 
M

MIL

Гостин
Lele kolku mi e seljak u krvta mu e toa epa nisto ne sme zgresile samo saka da se exponira pak zasto mu falat kamerite izgleda:vozbud:pred penzija uste neso da napravi za lugeto da se brukaat:vozbud::pos2: vasite 5 min jaooooooooo koj gluposti pagaaa
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.767
Поени од реакции
1.461
Имало некој голем пајак во некоја пештера. И ги викнале Драган Вуќиќ, Силвестер Сталоне и Џет Ли да го избркаат од таму ако можат.

Влева Силвестер Сталоне прв, го нема десетина минути, излева и вели: "Не бива, ебати пајачиштето ебати".

Влева Џет Ли, го нема 15-20 минути, излева и он: "Ебати пајачиштето ебати."

Влева Драган Вуќиќ, го нема пола саат, саат, и излева пајакот и вели: "Ебати сељачиштето ебати"

:nesum:
 
Z

Zoza

Гостин
Имало некој голем пајак во некоја пештера. И ги викнале Драган Вуќиќ, Силвестер Сталоне и Џет Ли да го избркаат од таму ако можат.

Влева Силвестер Сталоне прв, го нема десетина минути, излева и вели: "Не бива, ебати пајачиштето ебати".

Влева Џет Ли, го нема 15-20 минути, излева и он: "Ебати пајачиштето ебати."

Влева Драган Вуќиќ, го нема пола саат, саат, и излева пајакот и вели: "Ебати сељачиштето ебати"

:nesum:

:zver::zver::zver:
 
Член од
27 септември 2009
Мислења
86
Поени од реакции
9
леле човеков не можам да го трпам , колку е сељак тоа ечудо, не знам како може некој да го гледа
 
Z

Zoza

Гостин
кажејте ми кога ке му почне емисијата да избришам Сител од програмите ок? :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom