Jimmy
Поени од реакции
304

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Планирам да полагам IELTS тест па барав информации на форумов и видов дека сте напишале мислење.
  Може да ме информирате од кои материјали учевте и каде ги добивте?
  Благодарам однапред
  Дај бе брат на темата што ти ја имаш отворено за најголем кабадаја пробај да ставиш анкета или прашај некој од администрација ако моши да стават по јако ќе биди така со гласање:vozbud:
  Да ти кажам право, баш за брачниот живот сакав и да те прашам... :) Чим е убаво, тогаш супер.
  Инаку, кај мене.. ништо ново, освен што сум прва година на факултет сеа. Досаден живот бе. :)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom