igor108367
Последна активност:
15 февруари 2016
Член од:
25 јануари 2009
Мислења:
2.513
Допаѓања:
110
Поени од трофеи:
110
Роденден:
март 13

Сподели преку:

igor108367

Dark Lord Sauron

Последна активност:
15 февруари 2016
  1. Hurin
   Hurin
   се врткаш уште на форумов ??
  2. Iceboy
   Iceboy
   Другар шо планираш да гледаш од комедииве???

   Јас се мислам дали My dad says, дали Mike and Molly. Ама според трејлериве My dad says ќе биде многу помоќна и некако поинтересен хумор има:)
  3. bowl
   bowl
   Ќе има нешто слично како лани ? :)
  4. Hurin
   Hurin
   друже ме заинтересира за серијава :)
   aj пиши ми некоја информација за анимево, гледам само 26 епизоди има а ти си пишал 50 па си реков да те прашам.
   позз. :smir:
  5. dokivan
   dokivan
   zdravo decki jas se vikam ivan.zainteresiran sum za nekoi serijali samo ako gi imas site sezoni ...bi sakal da mi kazes kolku kostaaat serijalite ...MONK = DR.HOUSE = STAR TREK = CSI = SHERLOK HOLMS= MOJOT TELEFON E
   071 537 358 ILI NA MEIL... DOKIVAN@GMAIL.COM POZDARV SE NADEVAM DEKA KE MI ODGOVORIS
  6. Plux
   Plux
   Чекај бе уште пилотот не излегол:tv:
  7. Plux
   Plux
  8. AlternativeF
   AlternativeF
   Па добро, ама некако глупо ми падна и си реков да не си помислиш чудак некој дека сум :) А за ваму, секогаш може подобро :) Синоќа стварно нешто беше поглупо од обично, обично е поинтересно, ама ајде нареден викенд здравје :)
  9. AlternativeF
   AlternativeF
   Само да ти кажам, да не те чуди мојот пристап, јас во суштина сум прилично чуден човек кој во живо и не е многу комуникативен :) Поздрав и се надевам добро си пројде :smir:
  10. Младен
   Младен
   Ок бе, ај бркај работа
  11. Младен
   Младен
   ок, ај бркај работа, форум е и можам да кажам што мислам, не можат и тие да ја вреѓат серијата, аку ја немат гледано ;)
  12. Младен
   Младен
   Имаше некој проблем?
  13. Apokalipto
   Apokalipto
   Хехе, извини за збунката :) само сакав да го збунам и малку да се пошегувам со него во темата... инаку Велес е кул... имате навистина добар и паметен народ, ретко има член на форум од Велес кој нема постови за восхит.
  14. Apokalipto
   Apokalipto
   Хехе, реков да не се реинкарнирал лудакот што мрази велешани :pos: инаку од Ресен сум :D
  15. Apokalipto
   Apokalipto
   Аха... ме мразиш?
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Роденден:
  март 13
  Роден у далецно време, живеам во далечна иднина ама никогаш не престанувам да сонувам за подобра сег

  Нема

  Потпис

  Ако сакаш да се заљубиш, само дозволи да те сакаат.