До колку саат навечер имате излез?

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.742
Поени од реакции
630
Сам си контролирам тоа, големо магаре сум. Некад во 00, а некогаш и во 6 сабајле :)
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.315
Поени од реакции
1.018
Па до колку сакам, но се си има граница па си се враќам до 2, 3 дома..
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
321
До пред една недела до 12, сеа дека порано се стемнува до 11.30:toe:
 

Malata

(:
Член од
15 декември 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Iam do 00:30 ama nekogas si doagam i vo 15 za 1 ili 10 za 1 :)
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Ако се вратам пред 6-7 сабајле ке треба да објаснувам дали сум ок а ми се случува и да не спијам дома и да не се јавам па пак никому нишо тие работи од дамна се надминати со взаемна доверба
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
383
до 00.00. Петок сабота до 1. Секое 5 минутно каснење добивам 5 минутен ќотек.
 

D-r-ot

од аНбуланта
Член од
8 јануари 2009
Мислења
3.359
Поени од реакции
939
До 11, ама сега заради грипов, не ме ни пуштаат.

А порано кога излегував, ако закаснев, ми затвараа врата. :(
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.447
Поени од реакции
771
Ја имам до бесконечност :)

Ама не искачам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom