До колку саат навечер имате излез?

Член од
6 мај 2006
Мислења
274
Поени од реакции
1
Па топикот кажува се, али не лажете!!!!!! ок сега има некои и што се над 18,па они и немаат ограничен излес (зависи кој)..али сепак кажете околку колку се прибирате дома.

П.С. I Hope не е отворена и претходно темава! Зашто колку што гледав јас ја немаше!:toe:
 
Член од
19 јули 2006
Мислења
6
Поени од реакции
0
E pa aj da bidam prvata sto ke odgovoram doma se pribiram 30 in posle polnok ili 00:30 sto za veleski so mi e ok zs veles e mn tapa grad mn malce zabava ima
 

Вокерка

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.276
Поени од реакции
4.737
До 2 сум дома, и мислам дека е доволно :)
Сум задоцнувала... ама некако после 2 не е интересно.
 
Член од
11 февруари 2006
Мислења
1.744
Поени од реакции
0
Абе јас ограничен сум ...
Хмм ... Па до кај 3 ми викаат дома да си дојдам .. али тоа би биле само зборови .. Според мене сум си неограничен пошто се враќам дома кога сакам .. А на сите што кажавте дека дома ви викаат враќај се кога сакаш .. вас родителите не ве сакаат бе .. тоа ти е како сакаш врати се сакаш не ебате ...

BTW walker_girl .. Ако не си останувала после 2 незнаеш дали е интересно или не .. мене па баш ми е поинтересно после 3 да киснам со друштвото негде ...
 
Член од
19 август 2006
Мислења
52
Поени од реакции
0
Не ме ограничуваат од дома, се враќам кога ќе заврши шемата, до колку мене ми е интересно...и така
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
274
Поени од реакции
1
Insane напиша:
.. Според мене сум си неограничен пошто се враќам дома кога сакам .. А на сите што кажавте дека дома ви викаат враќај се кога сакаш .. вас родителите не ве сакаат бе .. ...
:pos:
 

Lucifer

Devil in a females body
Член од
7 мај 2006
Мислења
300
Поени од реакции
1
Mene mi davaat do 3, ama retko koga ostanuvam do togas(osven so momceto mi) zoso site moi drugarki se hajkasno do eden,pa ako iskocam so luge pomalku sakani od roditelite(insane,spored tvojata teorija) sedam,vo sprotivno moze ili da sedam so nekoja od drugarkite pred kuka(sto e ponekogas i pointeresno) ili ako se vratam doma, iam saat vreme proverka da ne sum bolna ili nesto(oti sum rano,neli:()
A patem,mislam deka onie roditeli koi imaat poveke doverba vo svoite deca ili gi smetaat za pozreli im e dozvolen izlaz do pokasno(nema roditel sto ne go saka svoeto dete,osven moite,hihi:))Sepak ima nekoi so domasni,poseriozni problemi,pa probuvajki na deteto da mu ugodat ili da se zblizat so istoto,mu davaat se sto ke pobara!
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
PA ne mi e bas ogranicen ama se vrakam dokaj 2 najcesto.
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
50
Имам неограничен излез
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
20
imam izlez do 00:30 a spored moite 14 godimi mislam deka e dovolno. site od mojata generacija imaat izlez do togas a i ne bi sakala da sedam do podocna bidejki bez drustvo ne bi mi bilo interesno osven so deckoto koga sum e togas letam......
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
7
Имам неограничен излез, само да не претерам:poss:
 
На врв Bottom