До колку саат навечер имате излез?

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
1.767
Поени од реакции
1.277
Јас не излегувам,но моите ми имаат кажано дека ако почнам да излегувам,до 23:30 мора да бидам дома.
 

brnjomkd

kobra
Член од
23 ноември 2017
Мислења
121
Поени од реакции
38
све зависи дали е кафана дискотека казино кафич али како и да е се глави 03/04/05 зимно време може и порано од ова нешто
 
На врв Bottom