$$TUR4IN_MC$$
Поени од реакции
5

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • my name is Natasha , it is my pleasure to write you after viewing your profile which really interest me ,you can write me through my email for easiest communication(natasha9_johnson@yahoo.co.uk)
  Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
  Ти пишав порано, еве пишувам пак.
  Бришам постови со содржина: Така е брат, и слично
  За таа намена има репутација, кантарчето под аватарот на тој што го напишал мислењето.
  Бришам постови со содржина: Така е брат, и слично
  За таа намена има репутација, кантарчето под аватарот на тој што го напишал мислењето.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom