До колку саат навечер имате излез?

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Излегувам кога сакам,се враќам кога сакам :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.600
Поени од реакции
27.714
10ипол или ако ми пуштат сигнал да тргнувам накај дома. Викенд до 12.
 
Член од
21 април 2006
Мислења
6.981
Поени од реакции
2.411
Неограничено :toe: тоа е добро ..понекогаш со денови не си доаѓам =)
 

pAnDa`

Original..
Член од
5 ноември 2009
Мислења
578
Поени од реакции
33
За викенд навечер обично излегувам накај 9 и одиме со друштво на запивка па потоа на излегување и се враќам кога сакам..
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
5.412
Поени од реакции
3.784
No limit at all times....
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.020
Поени од реакции
2.513
Сите имаат излез до колку сакаат... али проблем е Влезот ?! :))
 

JerryMK

Форум (НЕ)зависник
Член од
5 мај 2009
Мислења
257
Поени од реакции
11
ako se vratam do 1:30 nisto a pokasno ke ima sine nemoj do tolku kasno ,porano si dovagaj ali nikogas ne kazuvat do kolku saat smeam da sum izlezen a i da kazat nema da gi poslusam
 

Fragola

највкусната јагодка..
Член од
25 септември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
7
Не ми ограничиле родителите коа да се вратам дома,можеби зашо ретко претерувам до којзнае колку касно да киснам надвор..али у секој случај не ми го ограничуваат излегувањето.
 
Член од
29 март 2007
Мислења
6.820
Поени од реакции
236
После 18 години не мора да прашувате просто нели ???Иначе до коа сакам нормално само некад ако имам работа утре дента доагам порано
 

RIOT!

dust in the wind
Член од
10 септември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
16
со оглед на годините...доволно ми е до 2 :pipi:
 
На врв Bottom