Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
eeeh jas kako teska zaebantka kako sto pravam shegi na tugja smetka sekako deka i prifakjam na moja...nikogas ne mi smetalo dokolku nekoj me ismejuva za nekoja glupost se dodeka ne pretera i ne pocne da zbori raboti sto mozebi i ne treba da gi znaat site...inace mnogu sum tolerantna i mnogu cesto znam sama da praam shegi na moja smetka dokolku e dosadno i nema so da se prai :)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Sekogas e bolje seir na tugja smetka,ama ne mi smeta ni na moja smetka,sekako,do opredeleni granici.Ponekogas duri i jas samiot si pravam zaebancii na moja smetka,mora da bide pointeresno
 

SpaceMan

Dead Like Me
Член од
8 декември 2005
Мислења
102
Поени од реакции
1
Шала на моја сметка прифаќам и тоа како дури и јас се приклучувам.Кога ќе направиш глупост, нема бегање, подобро е да се приклучиш отколку да се браниш
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
Zasto da ne prifatam na moja smetka, vazno e da se nasmeeme:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
нема везе кога е зборот зезање нема љутиш некогаш ќе те заебаваат некогаш ке заебаваш така иде
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин
Да дозволувам али у одредени граници,да не премине во навика.
 
N

NeMiRnA

Гостин
Iskreno ne trpam mnogu seir na moja smetka,trpam malku i stom gleam nekoj nema isaf stavam kraj,nesakam koga me ismejuvaat se osekam glupavo a ima i glupi stvorenja sto znam deka si hranat ego so toa,taka da pretezno secam koa me ismejuvaay
 
Член од
14 април 2006
Мислења
76
Поени од реакции
0
Da, dozvoluvam seir na moja smeta, normalno do odredeni granici. Znam i samata da se zafrkavam na moja smetka, posebno koga ke napravam nekoj gaf.
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Па најчесто сеирот на моја сметка ја го мавам... така да.... дефинитивно да
 

Vnuce

http://abix.mk
Член од
20 март 2006
Мислења
2.602
Поени од реакции
223
Па најчесто сеирот на моја сметка ја го мавам... така да.... дефинитивно да
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
hm....pa jas dozvoluvam seir na moja smetka ama kako i site-do odredeni granici..ustvari moram da priznaam deka kaj mene tie granici se malce tesnicki poso najcesto me nervira seir na moja smetka...sepak,zavisi od situacijata..ako se pocne so navreduvanje ili nekoi zadni nameri,e togas e KRAJ!
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Дозволувам скоро секогаш,освен во случај кога личноста што ми пука сеир е шупак.Тогаш враќам,и сите му пукаат сеир него :icon_lol:
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
sch00lGirL напиша:
Дозволувам скоро секогаш,освен во случај кога личноста што ми пука сеир е шупак.Тогаш враќам,и сите му пукаат сеир него :icon_lol:
Значи сепак тоа и не на твоја сметка хехехех
 

DACY

DON JUAN
Член од
9 февруари 2006
Мислења
282
Поени од реакции
0
Ma otvorena smetka bre..nek ide vo crveno saldo sve:)..gospod ke im plati:)
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Сеир прифаќам до граници до кои што и другата страна прифаќа на себе.
Тоа значи зависи од лизноста кој го трга сеирот, ормално колку повеќе се познаваат личноститие сеирот е поголем.
Но има некогаш моменти кога не сум расположен и го кажувам тоа а кој не го почитува негов проблем, еднаш една вечер еден другар ептен мус е тргаше сеир и повеќе пати му реков дека не сум расположен и така кога се враќавме накај дома пошто бевме со мојата кола , типот претера и го оставив на сред пат пешки да си се врати.
Оттогаш си знае дека постојат и граници и услови за сеир, и уште ми се извинуваше, мада немаше потерба бидејќи не му бев лут.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom