Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

sinook

Rock 'n' Roll
Член од
26 февруари 2005
Мислења
218
Поени од реакции
2
"Она што не ме убива,ме прави посилен" Ф.Н.
Уште сум жив..има работи кои ме иритираат,оние што ме познаваат најдобро знаат колку можам да издржам..
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Може, ама само со г-дата Усул и Исав!
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Ич не ми е гајле бе, не се замарам.......
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
ако сакаш да сеириш, мораш да бидеш сеирен..
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
У животов мој до сега и немам баш осетено некој јак сеир на моја сметка.Незнам дали за тоа е виновен мојот шармантен карактер или мојот благопријатен поглед:) .Нешто ке е.
Како што кажа Ацевата,никогаш не правам нешто што несакам да ми се прави мене(освен кога морам,јебига).
Мада оние што се отпорни на овој тип на онадење у здрав мозок примаат каде-каде помала доза од оние кои неможат да го издржат горе споменатото и се љутати еднакво пропорционално додаваат бензин на отворен оган:icon_lol:
Секогаш е добро кога ке се најде причина за здрава смеа.Понекогаш треба да се внимава тоа да не расплаче некого.
 
Член од
18 октомври 2005
Мислења
16
Поени од реакции
0
Go trpam seir,za bilo s`o, ama i go praktikuem mnogu.Makedonski proizvod be,ne naogas na drugo mesto.A mora da se zacini so usul,inace ne e interesno.Preoga u sadizam, a ke ti se vrati,pa ako si mazohista DO YOUR OWN DAMAGE.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Дозволувам сеир на моја сметка, некогаш мислам дека и премногу.
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
дозволувам да ме сеираат онолку колку што сеирам и јас. Не сеирам за личен изглед, за некој недостаток (фали прст, не слуша со едно уво....итд....знаете на што мислам), не спомнувам роднини и блиски пријатели. т.е. најчесто сеирам за постапки, дури и си мавам сеир сам на себе понекад, но и тоа со граница, зашто ако прететерам..
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Што зборувате бе?

На овој форум има само четворица кои што прифаќаат сеир на своја сметка 100%....

Еден затоа што е многу горд за да покаже (и пред себе не смее да покаже) дека и малку го погодува сеирот.

Двајца затоа што се многу самоуверени, и сеирот им е смешен.

И Офчарот!



Другите сте сите лутковци повеќе или помалку.

P.S. Има и неколку луѓе тука што не ги знам, и не сум ги анализирал па не можам да судам за нив..
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Сакам сеир па дури и на моја сметка,не се лутам и сама си тргам сеири на своја сметка.
А најмногу мразам луѓе што сакаат да тргаат сеир на некого а кога на нив им се трга се лутат
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Прифаќам и не ме љути многу многу зошто ретко коа сеирот може да биде нешто што навистина ќе ме погоди и е вистина :) Така да се додека луѓето околу мене тресат глупости - а тоа се најчесто луѓе што не ме знаат и немаат појма за мене- не се замарам :wink:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Dolphin напиша:
Што зборувате бе?

На овој форум има само четворица кои што прифаќаат сеир на своја сметка 100%....

Еден затоа што е многу горд за да покаже (и пред себе не смее да покаже) дека и малку го погодува сеирот.

Двајца затоа што се многу самоуверени, и сеирот им е смешен.

И Офчарот!



Другите сте сите лутковци повеќе или помалку.

P.S. Има и неколку луѓе тука што не ги знам, и не сум ги анализирал па не можам да судам за нив..
Кој се тие четворица??

јас, ванчо, ацева и тореадор или???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom