Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
dozvoluvam seir na moja smetka vo drustvo ima se ama treba da se ima granici
 

PuMbA

BUCENCE
Член од
22 февруари 2006
Мислења
1.064
Поени од реакции
2
Да зашто да не мислам све во усул зашто кога ребрам и јас гледам да не се навреди и сл
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
е ова ми е дефинитивно омилеа тема зш сум голем сеирџија
па паралелно на тоа кога за.баваш треба и да дозволиш и да те за.баваат
така да тоа е неизбежно
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Зошто да не?Ако е од луѓе што ги сакам и што знам дека си праат сеир без лоши намери се прифаќам.И тоа пак од луѓе што ги сакам
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
дозволувам. зашто да не + не е интересно да сереш, а да не те серат. би било многу монотоно.
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
јас најмногу си правам сеир на моја сметка, посебно кога некој се обидува да ме навреди, и кога ќе видат дека мене тоа воопшто не ми пречи, и дека и самата си се исмејавам, одма се живцираат и прекинуваат.
а и кога си дозволуваш сеир на твоја сметка, едноставно си ги признаваш своите недостатоци и покажуваш дека си доволно самоуверен и дека ти е удобно во својата кожа па од ништо не се срамиш.
 

DaSiDe

Born Crazy Lived Insaine
Член од
6 март 2006
Мислења
119
Поени од реакции
0
Е па народе сеир. Па да ви кажам последниов месец иако далеко од татковината сепак близу со срцето до неа и јас како и многу од вас сум почнал да реметам многу луѓе. Имено Со еден другар имаме отворено комоанија за ремет со посебни услуги на нејзините корисници. Е сеа најпојке пукаме сеир или ги реметиме тие шо најпојќе се љутет и нервирет и бегет и слично. А тие пак шо ги болит извините на израз не ги заебаваме пошо и нас тоа не ни е интересно. А сеир на моја сметка се случувало но не многу често пошо јас и не се замарам многу во такви случаеви и не ми е гајле шо некој друг зборвит или ме реметит мене. Така да кој сакат нек ме реметит или нек си пукат сеир на моја сметка кога тогаш ќе му се здосадит.
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
ЗАвиси ако е во граници за кои мислам дека е дозволено, си правам сеир на своја сметка, ама не дозволувам некој да се исмејува на истата
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
BeBe11 напиша:
јас најмногу си правам сеир на моја сметка, посебно кога некој се обидува да ме навреди, и кога ќе видат дека мене тоа воопшто не ми пречи, и дека и самата си се исмејавам, одма се живцираат и прекинуваат.
а и кога си дозволуваш сеир на твоја сметка, едноставно си ги признаваш своите недостатоци и покажуваш дека си доволно самоуверен и дека ти е удобно во својата кожа па од ништо не се срамиш.
se slozuvam so toa
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
zaso da ne dozvoluvam seir na moja smetka.Pa kako so ja znam da pukam seir na golemo taka i dozvoluvam seir na moja smetka u doza na normala.Eve u Ohrid na Alek-Batistuta mu pukav seir i toa golem ama ne kazuvam za sto
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
и не е за кажување баш :)))))
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Dokolku e vo granicite na normalata mozi ,zosto da ne ? Prifakam seir na moja smetka do nekoi opredeleni granici.
 
Член од
16 јули 2006
Мислења
312
Поени од реакции
4
abe ako e seir za nesto sto sum istresla i jas ke se smeam i ke dofrlam nesto. ama ako se raboti za navredlivi raboti (sentimentalni) toa ne go sakam i togas sum bad girl:pishtoldz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom