Дозволувате ли сеир на ваша сметка?

Член од
12 март 2010
Мислења
389
Поени од реакции
42
Па и мојот одговор ќе биде клише, да дозволувам само до одредена мера.
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Нормално ама без претерување.Се си има свои граници :)
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Досега не ми се случило нешто за да јадам јак ремет, освен вообичаени "маалски" зафрканции кои си ги праиме со друштвото, Е сега ако некој намерно сака само да ме провоцира, и да ме понижува пред други, со тоа што ќе ме користи како предмет на заебанција, иако нема причина за тоа, за кратко време ќе го снајде бетер и ќе посакал никогаш да не го напраел тоа, зашто ќе му вратам иако нема да биде свесен за тоа :).
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Но проблемос

Немам проблем да фаќаат сеир на моја сметка ... дури и ми е интересно ... сепак, ако е со мерка (во смисла да не премине во навреди, иронија или лицемерие)
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Дозволувам, само без претерување!
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Нормално дека дозволувам, ама од луѓе кои ме знаат. И како ја што сакам да мавам сеир на туѓа сметка, така дозволувам и на моја....Иначе не би било интересно :wink:
 

Hatred

save.exit.planet
Член од
17 мај 2010
Мислења
83
Поени од реакции
4
копи
пасте.

Дозволувам..само без претерување..
 

Светлана

Светлана
Член од
18 април 2010
Мислења
28
Поени од реакции
1
Леле вчера што сеир удрија на моја сметкаа.. се изгазивме од смеење :pos2: Мора да се разбива монотоноста :smir:
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Да дозволувам ама ако претераат мамата им ја ебавам.
 
Член од
16 април 2010
Мислења
33
Поени од реакции
1
па немам никакоф проблем со тоа некој да пука опасен сеир на моја сметка!!
е сега ако почнеме да се вреѓаме тогаш веќе упаѓам и јас и доаѓа до општа тепачка!!!
не не! се зезам! секако прво ќе му кажаМ да престане е ако не престанува ќе почнам и јас опасно да пукам сеир и ако си земе замаф уше толку ондак доаѓа до општа тепачка!
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Ма нека пукаат сеир бе...ја и сам сум им рекол..чим ве реметам ја и вие слободно
 
H

HITCH

Гостин
Ма нека пукаат сеир бе...ја и сам сум им рекол..чим ве реметам ја и вие слободно
ДА! Јас и сама знам да си пукнам сеир, немам никаков проблем со тоа, ниту пак се лутам ако ме реметат. Од време на време убаво е да се насмееш на своја сметка.
 
T

Tetro

Гостин
Мене никој не сака да ме ремети у последно време. Отииии?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom