Аполон
Поени од реакции
42

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • O
    здраво...можеш да ми кажеш како мислиш преку медитација да ги заборавам старите проблеми кој веќе сите ги заборавиле ама јас со мојата грижа на совест уште знам да се усрамам за нешто што ќе ми текне пред 1 година што сум го кажал..фала
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom