Hatred
Поени од реакции
4

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • M
  Aх...наместо да помогне, одмага.
  А и види кој си игра психолог :pos:
  Не ги сакам тапанзвук, онака ми се.. :)
  Али ми кажа Ѕоне добро било :)
  Нема врска, на џајко си ги остаив коските.. :)
  M
  Taпа :/ . Ае биче боље. :pipi: И молимте не се бедирај.
  M
  :pos: Ме изнасмеа вака сабајлечки! :pos: Ау....страшна музика :raz:
  Заеби ти нова година има време, за први мај се спремам си купив више ќебенце за постилање...:)
  Р
  Знам...ама сешто беше е тоа што побарав помош за да решам еден проблем кој ја мачи другарка ми,пошто не е регистрирана а ти се веднаш запали:)
  M
  Ми се изретардира лап топот. Не сум јас крива. =)
  M
  Уште од сега те поканувам за мојата матура наредната година.Започнаа подготовките(или не). Знам дека ќе дојдеш :pipi:
  _______________
  или ПАК НИШТО?
  :pos:
  не се секирај ја и акаунтот ќе го бришам така да сеедно.
  поздрав.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom