Добивка

Член од
2 јули 2010
Мислења
5.682
Поени од реакции
6.442
МОЈОТ ЧОВЕК ВИЏНАЛДУМ ФРЉОЕХРХЕХЕХЕХХЕХЕ СЕ ДА МУ ЕБАМ СЕПАК.

Sent from my SM-A920F using Tapatalk
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
8.142
Поени од реакции
14.272
@Riddler за првиов ги модифицирав твоите типови со троа посигурни граници, да си здрав и жив за типовите :)


Инаку солиден ден, да влезеше уште и тикетот со Тотенхем и во живо Spezia ќе бев 8/8, вака 6/8 :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom