Добивка

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
40.434
Поени од реакции
79.402
1608838704181.png
Автоматски споено мислење:

Кај е ова уплатено без данок ?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Претпоставувам во кладилница каде што има бонус за уплата во живо, па испаѓа ко да нема данок
 

Kajgana Shop

На врв Bottom