Добивка

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.709
Поени од реакции
21.391
Значи, да не ја полниме темата Тип на денот со се и сешто, тука може да се „фалите“ колку сте добиле.

Ставајте само добивки со приложен доказ(слика).


3 пат по ред добивка на хокеј.
 
P

pepito*

Гостин
Од Ел Класико :icon_mrgr:
И следното за Барселона на поголема уплата посигурна утакмица нема од тоа. :icon_lol:
Прегледај го приврзокот 38303
Да не барам по темана од Ел Класико, ти дечко се скапа трубење како Барса ќе изгуби, дека Барса тепала со судии, со глумење, веројатно под импресии што истата Барса ти го растури тимот на домашен терен. Сега се фалиш со ливчево, а јас чисто сумњам дека е твое.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
23.930
Поени од реакции
38.918
Да не барам по темана од Ел Класико, ти дечко се скапа трубење како Барса ќе изгуби, дека Барса тепала со судии, со глумење, веројатно под импресии што истата Барса ти го растури тимот на домашен терен. Сега се фалиш со ливчево, а јас чисто сумњам дека е твое.
Мое е, кога се работе за пари не бирам екипа. ;)
 
Член од
10 август 2010
Мислења
323
Поени од реакции
138
Значи, да не ја полниме темата Тип на денот со се и сешто, тука може да се „фалите“ колку сте добиле.

Ставајте само добивки со приложен доказ(слика).


3 пат по ред добивка на хокеј.
Super ideja dobro ti teknalo da otvoris ajde sea posle nova godina nesto i jas da zakacam da me prati sreka
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Вакви работи порано кажувајте бе ... :D Моментално имам само една слика со не којзнае каква добивка ама ај ќе ја ствам ... :)
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156--- надополнето: 25 декември 2011 во 16:55 ---
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.709
Поени од реакции
21.391
Не ставајте антички ливчиња...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom