Добивка

Член од
3 септември 2020
Мислења
57
Поени од реакции
127

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
12.118
Поени од реакции
16.498
Уплаќаш 2 или 3 утакмици на поголем влог, една ќе те заебе (пример Милан или Хофенхајм во четвртокот).
Уплаќаш на заебанција тикет на 20 денари, не го ни пратиш пошо си сигурен дека тоа нема шанси да влезе.
И ете..
IMG_20210301_234121.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom