Добивка

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Дефинтивно жените се тотално crazy...:eek:
17 гола на полувреме имаа Норвежанките,на крај одвај да ја стигнат границата...абе како за инает да играа за ме заебат,чиста среќа шо дадоа со време гол,ако одеа во последните напади немаше шанси да погодат....
Добро е шо на конечен ја избегнав и уплатив само 300 денари,не повеќе како шо планирав(ќе ме попареа)..
Вака барем со нивни пари ќе играм утре...:ojeaa:
П.С.
Звезда,срциња,како се вратија,како на филм...:bravobe:
img027.jpg
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076

Новрвешка белорусија о 5 гола ги имам педерите последни минути даваат уште ден гол а водат 1-4, ќе имаше екстра добивка ама јебига ок е колку толку
 
Член од
18 септември 2011
Мислења
5.432
Поени од реакции
5.555
Koja sreka si ja imal so Williams,covekot prvo poluvreme imase 8poena,a da prejde granica samo posle prodolzenia ..bgm isto i Lowry ..
So zdravje da si gi trosis ..
Среќа, ама наредните 2 дена матер ми ебаа, Ибака на 12,5 граница ми завршува со 12, а вчера Лаури 13 на полувреме и почнува 3/4 овој се расправа со судијата и доби 2 технички у 1 секунда и автоматски го исклучи...




 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Ovoj tiket trebase da go uplatam na 500den,samo fudbalite,taka si gi pisav od doma,zs mrasam da ostanam u kladilnica poeke od 2/3min,a i toa e mnogu ,si gi pisuvam od doma fino lepo,uplakam i si izleguvam,po pat si velam ne cigari da si kupam rezerva,cips kikiriki,edno cokolado,i taman parite mi ostanaa 380den i si gi dodadov Hamburg i Lebron,a prvata zamisla mi beze ovie dva tipa na 1000den .
I se dobro ide,Benfica i Milan mi vlegoa,i pocnav so drugar mi i brat mi da im zboram za tiketot,onie me ubedija da go branam,imase u Sportlife na 24.5+,i aj si velam barem 1000/1500den,kolku tolku,oni ne,2500den,i si frliv u kanta,a nikad nejkam da branam tipovi,ako saka,vlaga ..a cel den bev ubeden za Lebron,toa go pisav i denje ..cisto nevozmozno bese da prejde granica .al sto e tuka e,se na se,okolu 5000den+ dobivka .
Vecer Durant u Zlatna +,ima da gi napuni .
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Me2
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Последно уредено:
Член од
23 август 2010
Мислења
38.182
Поени од реакции
107.801
Не постирам тикет, уште од сега ви кажувам дека ќе ги фатам Окафор минус и Фарид плус. Поззз
 

Kajgana Shop

На врв Bottom