Добивка

Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212



Го прикачувам ова само ради тие што ми се контраат дека 1.3 коеф е подобар од 2 коеф или поголем...
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.952
Поени од реакции
1.169
ke pisam ovdeka , iam NLB MAESTRO kartica , zasto ne mozam da depozitiram na bet365 :tapp: znae nekoj
 
Член од
9 март 2013
Мислења
171
Поени од реакции
212
imam toj so go pisuva na karticata taka

Да на задната страна од картичката 3 цифри..., не гледам причина зошто да не можиш.. Јас со виза и со мастер кард уплаќам додуша... Или пробај Skrill.

Услови за депозит се, фулл инфо од картичка, вклучувајќи го името на корисникот на картичката
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Отварање на сметка:
Отварање на сметка е лесно и брзо. Регистрацијата на проектот со кликнување на "Зачленете се сега" во горниот десен агол. Потоа пополнете го формуларот со Вашите податоци, во прилог на кориснички имиња и лозинки е потребно да влезат во "4 цифрен сигурносен број", еден вид на PIN-от на вашиот избор и се користи за да се потврди разговорот корисник со служба за корисници. Конечно, ја потврдите Вашата регистрација преку линк што ќе го добиете е-маил адреса се користи кога се регистрирате. Потоа можете да почнете обложување.

Депозит / Повлекување:
Спорт прифаќа дебитни картички (Виза дебитна, Maestro, MasterCard дебитна, Electron и Ласерски картички) и кредитни картички (Visa и MasterCard). Можете да ги користите Visa Card Virtuon Рајфајзен банка. Во прилог на плаќања извршени плаќања извршени кредитни картички, пари на Bet365 сметка и може да се плати со користење Skrill / Moneybookers, Neteller, Click2Pay, Ukash, Paysafecard, EntroPay, трансфер на жица или чек. Без надомест, без оглед на начинот на плаќање. На минимален платежен во зависност од избраниот режим е 1 ЕУР и максимум 99.999 €.

Плаќањето може да се направи на дебитни картички (Виза дебитна, Maestro, MasterCard дебитна, Electron и Ласерски картички) и кредитна (Visa и MasterCard) проследено со Skrill / Moneybookers, Neteller, Click2Pay, EntroPay, трансфер на жица или чек. Без надомест, без оглед на начинот на плаќање. Минималните исплата е 5 евра максимум 99.999 €.
--- надополнето: 28 мај 2013 во 03:29 ---
:oops:
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.653
Поени од реакции
62.969
Проблемот со Мастер е што можеш да депонираш пари, но вадење иде преку банковен трансфер, што би можело да предизвика проблеми, од проста причина што на трансферот ти пишува од каде идат парите...
Со Виза Електрон, ставаш пари на трансакциска, префрлаш на Скрил, од таму, на bet365, и потоа евентуалната добивка ја враќаш на Скрил, и пак од Скрил на трансакциска врзана со Електрон...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.232
Поени од реакции
108.114
Тука добивката ми е 1948 денари, Томич и Фаља ми предадоа.
kopacka 1.jpg

Тука добивката ми е 2039 денари, во двојките предадоа.
kopacka 2.jpg
Тука ми е 3060 денари добивката, не се гледа затоа што лошо сум сликнал, ме мрзи два пат да сликам. :D
bet city.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom